Infiray Xeye E3 Max V3
1.499,00 €
vč. DPH. Doprava zdarma
- Snímač VOx s rozlišením 384 × 288 pixelů
- NETD: ≤ 25 mK a rozteč 12 µm
- 1280 × 960 – OLED displej
- 13,1 m široké zorné pole (100 m)
- až 7 hodin provozu
Není k dispozici
Video
Infiray Xeye E3 Max V3 – třetí generace
Das Infiray Ruční termovizní zařízení Xeye E3 Max V3 je jedním z nejoblíbenějších modelů Infiray série Xeye, takže bylo jasné, že bude následovat třetí vydání. Vlastní inovaci uživatel najde přímo na obrazovce. Displej LCOS byl nahrazen nejnovější technologií OLED a výrazně se zlepšila také hodnota NETD. S hodnotou NETD ≤ 25 mK je snímač ještě citlivější než předchozí model.
Vysoce citlivý termovizní senzor
Nový E3 Max V3 je vybaven Infiray 12 µm technologie, díky které jsou lehčí, energeticky účinnější a mají delší životnost. Detektor 12 µm zaujme svou nízkou spotřebou energie i při intenzivním používání. Rozlišení snímače vysoce výkonného detektoru Vox je navíc 384 × 288 pixelů a zaručuje vysoce detailní termosnímky s vysokou kvalitou obrazu a ostrostí detailů.
OLED displej
E3 Max V3 má nyní OLED displej s vysokým rozlišením a rozlišením 1280 × 960 pixelů, který zajišťuje obraz ostrý jako břitva a vysoce kontrastní barvy.
Dlouhý dosah detekce
Loděnice Infiray Xeye E3 Max V3 je schopen pozorovat na vzdálenost až 1800 metrů v úplné tmě.
Pohotovostní režim
Pro dočasné přerušení pozorování můžete použít funkci pohotovostního režimu. Poskytuje potřebnou kamufláž (z okuláru nevychází na obličej žádné světlo) a umožňuje rychlé spuštění kamery pro pozorování.
Stadiametrický dálkoměr
Na základě odhadovaných výšek (zvířat) může uživatel rychle a snadno určit přibližnou vzdálenost pomocí vestavěného stadiametrického dálkoměru.
sledování horkých míst
Automaticky sledujete nejžhavější místo na displeji OLED a rychleji objevíte hru, protože bod aktivního bodu se automaticky vždy přesune na nejžhavější místo. To je zvláště optimální při hledání, kdy je v křoví vidět jen několik pixelů zvířete.
Vestavěný videorekordér a WiFi připojení
Das Infiray Kapesní termovizní zařízení Xeye E3 Max V3 má 16 GB vnitřní paměti pro snímky a videozáznamy vašich budoucích zážitků. V novém Xeye E4 Max V3 je integrován také WiFi modul, který umožňuje 3 připojení současně.
Obsah balení:
- Infiray Ruční termovizní zařízení Xeye E3 Max V3
- Taška/Obal
- Čistící hadřík
- Návod k obsluze v němčině (v zákaznickém účtu)
Technické vlastnosti Infiray Xeye E3 Max V3
| životnost baterie | 7 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1800 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1280 × 960 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Pole a les |
| Hmotnost | 450 g |
| základní zvětšení | 3,5-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 25 mK (NETD) |
| Zorné pole | 7,5 ° |
| Šířka zorného pole | 13 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Společnost IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Německo
Web: nyx-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Příslušenství
Také by se vám mohlo líbit ...
-

Dárkový poukaz
50,00 € - 200,00 €Ihned připraveno k odeslání
Vybrat částku













