GUIDE TJ420
Původní cena byla: 1.499,00 XNUMX EUR1.269,00 €Aktuální cena je: 1.269,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- Základní model s vyjímatelnou baterií
- Snímač s rozlišením 400 × 300 px
- ≤ 25 mK NETD & 12 µm rozteč
- zorné pole 19 m
- Video se zvukem
Není k dispozici
Video
Zažijte noc znovu – s GUIDE TJ420
Díky nejmodernější termovizní technologii a vysoce citlivému termoviznímu senzoru si můžete užít noční vidění ostré jako břitva – i za těch nejtěžších podmínek. Kromě toho brilantní AMOLED displej zajišťuje nesrovnatelný zážitek ze sledování Guide TJ420. Díky intuitivnímu obouručnímu ovládání, praktickému natáčení videa a působivé výdrži baterie až 8 hodin jste dokonale vybaveni, abyste si svá noční dobrodružství užili naplno.
Vysoce citlivý 12 μm senzor – Maximální přesnost v každém pohledu
S vysoce citlivým termovizním senzorem (NETD ≤ 25 mK) lze snadno detekovat i minimální teplotní rozdíly. Výsledkem jsou ještě ostřejší a kontrastnější snímky, které vám ukážou každý detail v působivé čistotě.
Obrazovka AMOLED 1920 × 1080 – Brilantní barvy, vynikající kvalita obrazu s Guide
Displej AMOLED s vysokým rozlišením 1920 × 1080 zajišťuje nejen živé podání barev, ale také obzvláště příjemný zážitek ze sledování – i při delším používání.
Všestrannost v ohniskových vzdálenostech – ideální pro jakýkoli terén
Bez ohledu na to, v jakém terénu cestujete, řada TJ nabízí různé ohniskové vzdálenosti pro maximální všestrannost. Výkonný 25mm objektiv F1.0 umožňuje detekci ostrou jako břitva na vzdálenost až 1300 m. To znamená, že máte vždy plnou kontrolu nad svým zorným polem.
Systém vyměnitelných baterií – Maximální flexibilita pro neomezené použití
Standardizovaná baterie 18650 nabízí vynikající výdrž a lze ji kdykoli vyměnit – ideální pro dlouhodobé používání. To vám dává úplnou nezávislost, aniž byste se museli starat o výdrž baterie.
Zažijte dokonalou kombinaci nejmodernější technologie, nejvyšší přesnosti a působivé flexibility – s Guide TJ série!
Obsah balení:
- termovizní zařízení GUIDE TJ420
- USB-C-kabel
- Řemínek na ruku
- 2x baterie 18650
- Stručný návod
- bezpečnost
- záruční list
- zástrčka
Technické vlastnosti GUIDE TJ420
| životnost baterie | 8 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1300 m |
| Digitální zoom | 8-násobný |
| rozlišení displeje | 1920 × 1080 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Pole a les |
| Hmotnost | 500 g |
| základní zvětšení | 3,03-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 25 mm |
| rozlišení snímače | 400 × 300 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 25 mK (NETD) |
| Zorné pole | 11 ° |
| Šířka zorného pole | 19 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
Žádný. 29, Gaoxin 3rd Road, East Lake High-Tech Development Zone, Wuhan 430205, PR Čína
Tel .: + 86-27-8129-8784
Web: guideoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Guide Sensmart Technology GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norimberk, Německo
Tel.: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [chráněno e-mailem]








