HIKMICRO Lynx LH19 3.0
1.049,00 €
vč. DPH. DPH. Doprava
- Snímač VOx s rozlišením 384 × 288 pixelů
- NETD: ≤ 15 mK a rozteč 12 µm
- 1920 × 1080 – OLED displej
- zorné pole 24,2 m (100 m)
- Detekční dosah 900m
Není k dispozici
HIKMICRO Lynx LH19 3.0 – Kompaktní termovizní monokulární dalekohled pro nejvyšší nároky
Das HIKMICRO Lynx LH19 3.0 je všestranný termovizní monokulární dalekohled, který dokonale kombinuje výkon a přenosnost. Díky základnímu zvětšení 1,9x, termografickému senzoru 384 × 288 a objektivu 19 mm f/1.0 poskytuje ostré a vysoce kontrastní termografie – a to i v náročných podmínkách. Díky detekčnímu dosahu až 900 metrů je ideální pro lovce, pozorovatele divoké zvěře a outdoorové nadšence, kteří hledají kompaktní, ale výkonné zařízení.
Přesná technologie termovize pro náročná pozorování
Snímač s hodnotou NETD menší než 15 mK detekuje i ty nejmenší teplotní rozdíly a jasně zobrazuje i malé zdroje tepla. Kombinace 19mm objektivu a mírného zvětšení poskytuje vynikající rovnováhu mezi detaily a přehledem, což vám umožňuje přesně zachytit divokou zvěř nebo objekty i na střední vzdálenosti.
Optimalizace obrazu pomocí AI
Das HIKMICRO Lynx LH19 3.0 využívá inovativní algoritmy Image Pro 3.0 a Zoom Pro založené na umělé inteligenci, které automaticky zaostřují obraz a zvyšují kontrast. Výsledkem jsou realistické a dynamické termosnímky s vysokými detaily, které vám zajistí jasný přehled i při pohybu nebo měnícím se pozadí.
Technologie bez závěrky pro plynulý obraz
Das HIKMICRO Systém Shutterless Image System (HSIS) pracuje bez mechanické kalibrace. To zajišťuje plynulý, tichý a nepřerušovaný obraz – což je významná výhoda, pokud se chcete pohybovat nepozorovaně nebo se vyhnout rušení divoké zvěře.
Displej AMOLED s vysokým rozlišením
Velký 0,49palcový AMOLED displej s rozlišením 1920 × 1080 pixelů poskytuje ostré a barevně intenzivní termovizní snímky. Vysoká obnovovací frekvence navíc umožňuje pohodlné sledování, zatímco displej zůstává jasný a šetrný k očím i při delším používání.
Kompaktní, robustní a odolný
S hmotností pouhých 331 gramů HIKMICRO Lynx LH19 3.0 je příjemně lehký a bezpečně padne do ruky. Vyměnitelná baterie 18650 poskytuje až 4,5 hodiny provozu, takže je ideální pro delší výlety a spontánní použití v jakémkoli terénu.
Obsah balení:
- HIKMICRO Lynx LH19 3.0
- Baterie 2x 18650
- nabíječka
- Čistící hadřík
- Kabel USB Typ-C
- Rychlý návod
Technické vlastnosti HIKMICRO Lynx LH19 3.0
| životnost baterie | 4,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 900 m |
| rozlišení displeje | 1920 × 1080 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Wald |
| Hmotnost | 331 g |
| základní zvětšení | 1,9-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 19 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 15 mK (NETD) |
| Zorné pole | 13,8 ° |
| Šířka zorného pole | 24,2 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1 č.p. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Německo
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chráněno e-mailem]








