PARD Levpard 640 LRF
Původní cena byla: 1.799,00 XNUMX EUR1.499,00 €Aktuální cena je: 1.499,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- Snímač VOx s rozlišením 640 x 512 pixelů
- Dálkoměr 1000 m (LRF)
- variabilní digitální zoom
- Robustní hliníková slitina
- AMOLED displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů
Připraveno k odeslání
Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů (liší se pro ostatní země)
PARD Levpard 640 LRF – Termovizní technologie v praktickém formátu
Das PARD Levpard 640 LRF je výkonné termovizní zařízení ideální pro outdoorové aktivity, bezpečnostní služby a pozorování divoké zvěře. Ať už ve dne, nebo v noci, tento monokulární dalekohled vás ohromí svou výkonnou technologií a snadným použitím.
Ostrý obraz a velké zorné pole
Díky základnímu zvětšení 1,6x poskytuje zařízení vysokou kvalitu obrazu na střední vzdálenosti. Zároveň nabízí široké zorné pole, což vám umožňuje dobře sledovat pohybující se zvěř. Navzdory tomuto výkonu zůstává Leo...pard praktické, protože váží pouhých 360 gramů a používá 35mm objektiv.
Snímač s vysokým rozlišením pro jemné detaily
Integrovaný snímač s rozlišením 640×512 pixelů poskytuje naprosto ostrý obraz, a to i za denního světla. Spolehlivě zachycuje i ty nejmenší detaily, což vám umožňuje lépe zaměřit zvěř a přesněji posoudit trofeje.
Jednoduché a intuitivní ovládání
Ovládání je snadné: Jasně hmatové tlačítko na boku zařízení zapíná a vypíná. Čtyři další tlačítka nahoře poskytují rychlý přístup ke všem nastavením, takže můžete Leo ovládatpard Můžete jej bezpečně používat i ve tmě.
Funkce sdílení fotografií a videí
Díky integrované funkci nahrávání můžete pozorování zachytit okamžitě. Fotografie a videa pak můžete snadno sdílet se svými kolegy, což misi ještě více zpříjemní.
Robustní konstrukce pro všechny povětrnostní podmínky
Pouzdro je vyrobeno z lehké hořčíkové slitiny, která kombinuje pevnost a odolnost. Díky stupni krytí IP67 je zařízení spolehlivě chráněno před prachem, deštěm a sněhem. Spolehlivě funguje i v extrémních teplotách od -20 °C do +50 °C.
Obsah balení:
- PARD Levpard Termokamera 640 LRF
- Nabíjecí kabel USB-C
- Baterie 18650
- Neckband
- Řemínek na ruku
- Čistící hadřík
- Rychlý startGuide a záruční list
Technické vlastnosti PARD Levpard 640 LRF
| životnost baterie | 6 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1200 m |
| Digitální zoom | 4, 6, 8, 1, 2násobné |
| rozlišení displeje | 1920 × 1080 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Pole, les, pole a les |
| Hmotnost | 360 g |
| základní zvětšení | 1,6-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ja |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 512 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 17,5 ° |
| Šířka zorného pole | 30,7 m na 100 m |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Pard- Technologie nočního vidění EU
ul. Rezedowa 2, PL 65-001 Zielona Gora, Polsko
Tel .: + 48-603-567-418




