Náš expert Thomas říká:

Dlouhá výdrž baterie, dobrý všestranný.
Původní cena byla: 2.090,00 XNUMX EUR1.939,00 €Aktuální cena je: 1.939,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Není k dispozici

Dlouhá výdrž baterie, dobrý všestranný.
Das PIXFRA Arc LRF A635P kombinuje inovativní technologii tepelného zobrazování s lehkým a kompaktním designem. Díky vysoce citlivému snímači VOx 640×512 s velikostí pixelů 12 µm a <20 mK NETD nabízí zařízení termální snímky ostré jako břitva. Jasný 1.0mm objektiv f35 a OLED displej s vysokým rozlišením 1440 x 1080 umožňují spolehlivou detekci tepla až do vzdálenosti 1800 m.
Dálkoměr měří vzdálenosti mezi 5 – 1000 m a je hladce integrován do pouzdra. Měření lze provádět jako jednorázové měření stisknutím tlačítka nebo jako kontinuální měření bez časového omezení.
Se zorným polem 21,9 m na 100 m nabízí zařízení vynikající přehled – ideální pro pozorovatele přírody. Technologie snímače s vysokým rozlišením poskytuje jasný a živý tepelný obraz, ve kterém jsou zachyceny i ty nejmenší detaily.
Firmware PIPS 2.0 (Pixfra Imaging Processing System) zlepšuje kvalitu obrazu prostřednictvím optimalizovaného zoomu, redukce šumu a ostření hran, což zajišťuje výjimečné detaily.
Hořčíkové pouzdro má krytí IP67, je prachotěsné a vodotěsné a odolává extrémním teplotám od -30 °C do +55 °C. Výkonná vyjímatelná baterie umožňuje až 6 hodin provozu na jedno nabití.
Prostřednictvím Wi-Fi lze současně připojit až čtyři zařízení a umožnit tak živý přenos na chytrém telefonu nebo tabletu. Vnitřní paměť 32 GB nabízí dostatek místa pro fotografie a videozáznamy.
| životnost baterie | 6 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1800 m |
| Digitální zoom | 2, 4, 8, 1násobné |
| rozlišení displeje | 1440 × 1080 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Pole a les |
| Hmotnost | 375 g |
| velikost | 172 x 53 x 78 mm |
| základní zvětšení | 2,36-násobný |
| Identifikační vzdálenost | 700 m |
| dálkoměr (LRF) | Ja |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 512 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 12,5 ° |
| Šířka zorného pole | 21,9 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |