ThermTec CYKLON 325
1.050,00 €
vč. DPH. Doprava zdarma
- Senzor VOx 384 × 288 s NETD ≤ 20 mK
- Samoučící se algoritmy umělé inteligence pro stabilní kvalitu obrazu
- 4x digitální zoom
- Šířka zorného pole 18,4 m
- ultralehká hmotnost 261 g
Připraveno k odeslání
Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů (liší se pro ostatní země)
Video
ThermTec Cyclone 325 – Kompaktní termovizní monokulární dalekohled pro krátké a střední vzdálenosti
Das ThermTec Cyclone 325 byl speciálně navržen pro jednoduché a mobilní použití. Díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti nabízí vysoký komfort a zároveň vysoký výkon – ideální pro flexibilní pozorování na blízko i na střední vzdálenost.
Jasný displej díky NETD < 20 mK
Cyclone 20 je vybaven vysoce citlivým detektorem s NETD < 325 mK a poskytuje detailní termosnímky, a to i při minimálních teplotních rozdílech nebo v náročných podmínkách prostředí.
Optimalizace obrazu pomocí AI
Samoučící se algoritmy neustále analyzují prostředí a automaticky zlepšují kvalitu obrazu. To zajišťuje stabilní a jasný obraz – systém se s každým použitím stává inteligentnějším.
Dlouhá životnost baterie
Díky energeticky úsporné technologii dosahuje zařízení až 10 hodin nepřetržitého provozu na jednu baterii. Se dvěma bateriemi lze dobu provozu zdvojnásobit až na 20 hodin. Zařízení lze navíc používat i během nabíjení.
Rychlý start
Cyclone 325 je připraven k použití za pouhé 3 sekundy. To umožňuje zahájení pozorování bez zpoždění – nedojde ke ztrátě žádných detailů.
Inteligentní určování vzdálenosti
Funkce zaměřování více cílů automaticky detekuje více zdrojů tepla a měří jejich vzdálenost. To zvyšuje efektivitu a zajišťuje rychlou a spolehlivou orientaci.
Flexibilní displej
Díky třem režimům zobrazení – standardnímu, cílovému a obrysovému – a šesti barevným paletám lze obraz přizpůsobit. To zajišťuje optimální zobrazení a je šetrné k očím, a to i při delším používání.
Závěr k ThermTec Cyclone 325
Das ThermTec Cyclone 325 nabízí ideální úvod do světa termovizní technologie. Díky jasné kvalitě obrazu, inteligentní podpoře umělé inteligence, až 20hodinové výdrži baterie a všestranným možnostem zobrazení vás přesvědčí jako praktický, výkonný a cenově atraktivní termovizní monokulární dalekohled.
Rozsah dodávky
-
- ThermTec Termovizní zařízení CYCLONE 325
- nabíjecí kolébka
- 2x baterie (18650)
- USB kabel
- Čistící hadřík
- návod k obsluze
Technické vlastnosti ThermTec CYKLON 325
| životnost baterie | 10 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1300 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 261 g |
| velikost | 135 x 76 x 54 mm |
| základní zvětšení | 2,4-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 25 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 10,5 ° |
| Šířka zorného pole | 18,4 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
ThermTec Technology Co, Ltd
Žádný. 3, budova 1, č.p. 181 Wuchang Avenue, Wuchang Street, Yuhang District, Hangzhou City, Zhejiang Province
Tel .: + 86-150-8870-3630
Web: thermoeyetec.com/de/
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
LIPPEJAGD Brinkmann GmbH
Hansastr. 28, 59557 Lippstadt, Německo
Tel.: +49 (0)2941 - 28 62 60
Web: lippejagd-brinkmann.de
E-mail: [chráněno e-mailem]







