Náš expert Marco říká:

Jako dobrý všestranný přístroj poskytuje skvělou kvalitu obrazu.
Původní cena byla: 1.575,00 XNUMX EUR1.515,00 €Aktuální cena je: 1.515,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Pro použití nástavce je nutný adaptér! Doporučujeme si to ihned objednat! Najdete jej níže na této stránce v části „Příslušenství“! Jak zjistím velikost adaptéru?
Není k dispozici

Jako dobrý všestranný přístroj poskytuje skvělou kvalitu obrazu.
Řada Mate je novou generací modulárních termovizních zařízení s vysoce výkonnými termovizními senzory. Infiray je absolutním specialistou na vývoj termovizí a dokázala řadu CH50 vylepšit a dále rozvíjet. Mate MAL38 nevyžaduje externí zdroj světla a není ovlivněn silným světlem. The Infiray Mate MAL38 je bratříčkem MAH50 a má tedy široké uplatnění ve vyšší střední třídě. Nová řada Mate navíc zaujme DUAL bateriovým systémem a nízkou hmotností
Unikátní vlastnosti a funkčnost odnímatelného dálkového ovladače, který se bez problémů vejde do MAL38 a lze jej z něj vyjmout, vás ohromí.
U řady MATE lze variabilní zvětšení použitého skla využívat bez omezení a v plném rozsahu. To znamená, že zvětšení na skle až 10x je snadno možné a v kombinaci s pamětí pro různé profily, která poskytuje další paměťové prostory pro brýle s vysokým základním zvětšením, zůstávají všechny důležité displeje viditelné.
Das Infiray Mate MAL38 lze rychle a snadno namontovat na kompatibilní sklo za soumraku. V dalším kole jej lze stejně snadno odstranit, aniž by to ovlivnilo přesnost. Kromě toho vám MAL38 umožňuje nadále používat přesné váhy vlastní sklenice, aniž byste změnili svou noční rutinu.
Dálkové ovládání zařízení Infiray Mate MAL38 lze od zařízení odpojit a na jedno nabití zůstane připraven k použití až 30 dní. Pomocí přiloženého držáku lze ovládací panel flexibilně připevnit k zařízení.
Nový vysoce kvalitní optický zobrazovací systém Infiray Série Mate je také kompatibilní s vysokými zvětšeními. I zde lze jako obvykle uložit až čtyři profily pro různá nastavení.
Pro jasný a detailní obraz jsou k dispozici tři různé režimy obrazu – les, rovina a město – které lze snadno upravit v závislosti na prostředí.
Loděnice Infiray Řada Mate je vyrobena z nové slitiny hořčíku, která snižuje hmotnost o 50 % bez změny velikosti. Současně byla pevnost konstrukce zvýšena o 60 %, aby byla zajištěna maximální stabilita i při silných nárazech.
Infiray Mate lze pomocí univerzálního adaptéru IOM-4×24-1 (prodává se samostatně) přeměnit na ruční monokulární termovizní zařízení.
V monokulárním režimu je k dispozici až 4x digitální zoom.
| životnost baterie | 7,5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 2000 m |
| Digitální zoom | 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Les, pole a les |
| Hmotnost | 520 g |
| základní zvětšení | 1-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 38 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Zorné pole | 7 ° |
| Šířka zorného pole | 12,3 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Společnost IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Německo
Web: nyx-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]

vč. DPH.
DPH. Doprava
Dodací lhůta: 1-3 pracovních dnů
Ihned připraveno k odeslání
Do košíku