Infiray Xeye CH50 V2
Původní cena byla: 3.999,00 XNUMX EUR1.999,00 €Aktuální cena je: 1.999,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- velký snímač 640 × 512
- velmi vysoká úroveň reprodukce detailů
- trvale instalovaná kolimační čočka s nejvyšší přesností
- OLED displej s rozlišením 1024 768 × XNUMX pixelů
- !!POZOR: Vzhledem k problémům s doručováním obdržíte automatický upgrade na Infiray Xeye CH50W!!
Vyžadován adaptér!
Pro použití nástavce je nutný adaptér! Doporučujeme si to ihned objednat! Najdete jej níže na této stránce v části „Příslušenství“! Jak zjistím velikost adaptéru?
Není k dispozici
Video
Das Infiray Xeye CH50 V2 je náš osobní “PULSAR Kryptonský rival“.
CH 50 V2 od je absolutně kompaktní a výkonný Infiray. Tento model je zaměřen na každého, kdo hledá vysoce výkonné termovizní zařízení s obzvláště vysokou úrovní detailů.
Získáte detektor s vysokým rozlišením 640 x 512 pixelů, který je ve spojení s roztečí 12 µm a OLED displejem plně účinný i za špatného počasí.
Das Infiray Xeye CH50 V2 je rozhodně špičkové zařízení, které umožňuje rychlou a přesnou detekci ve dne i v noci.
Modulární termovizní přístroj o hmotnosti 420 gramů a s čočkou objektivu 50 mm se v této cenové relaci na trhu termovizí jen těžko hledá. Každý, kdo se chce věnovat své vášni v polích a lesích a hledá věrného společníka, který se nevzdá ani na delší vzdálenosti, je na správném místě u Infiray Xeye CH50 V2 dobře dodáván.
Se svým 50mm objektivem je ideální pro pozorování divoké zvěře. Tato vlastnost jasně dokazuje, že tento produkt cílí právě na náročné uživatele, kteří očekávají maximální výkon za velmi dobrou cenu.
Díky velmi robustnímu zpracování s odolným pouzdrem dosahuje třídy ochrany IP66 a je tedy vodotěsný a prachotěsný. Funkce výměnných lithium-iontových baterií je také dána!
Obsah balení:
- termovizní zařízení Infiray CH50 V2
- Nabíječka včetně baterií 2x CR123
- Taška/Brašna
- Video a USB kabel (nepoužívat k nabíjení)
- Kroužek okuláru
- Návod k obsluze v němčině (v zákaznickém účtu)
Technické vlastnosti Infiray Xeye CH50 V2
| životnost baterie | 4 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 2600 m |
| Digitální zoom | 2, 4násobný |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Les, pole a les |
| Hmotnost | 420 g |
| Identifikační vzdálenost | 520 m |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 50 mm |
| rozlišení snímače | 640 × 512 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx keramika |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 50 mK (NETD) |
| Zorné pole | 8,8 ° |
| Šířka zorného pole | 15,4 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
Společnost IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chráněno e-mailem]
Odpovědná osoba v EU
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Německo
Web: nyx-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]









