Pulsar Krypton 2 FXQ35
Původní cena byla: 1.990,00 XNUMX EUR1.890,00 €Aktuální cena je: 1.890,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
- snímač s rozlišením 384 × 288 pixelů
- NETD: ≤ 25 mK a rozteč 17 µm
- 1920 × 1080 – AMOLED displej
- zorné pole 18,7 m (100 m)
- vyjímatelná baterie (11 hodin provozu)
Vyžadován adaptér!
Pro použití nástavce je nutný adaptér! Doporučujeme si to ihned objednat! Najdete jej níže na této stránce v části „Příslušenství“! Jak zjistím velikost adaptéru?
Ihned připraveno k odeslání
Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů (liší se pro ostatní země)
Video
Pulsar Krypton 2 FXQ35 – malý, ale úžasný!
Kompaktní s vyváženým designem
Das Pulsar Krypton 2 FXQ35 je ideálním společníkem do lesa nebo na pole. Když jste na cestách, počítá se každý gram vybavení navíc. Díky své krátké délce, lehké konstrukci a rovnoměrnému rozložení hmotnosti Pulsar Krypton 2 FXQ35 má minimální vliv na rovnováhu.
Ovládací prvky nástavce jsou zároveň snadno dostupné.
Robustní pouzdro z hořčíkové slitiny
Lehké, robustní a bezpečné - pouzdro Pulsar Krypton 2 FXQ35 je potažen hořčíkovou slitinou, která chrání termovizní zařízení a technologii uvnitř něj před namáháním otřesy a vibracemi.
Speciální slitina také pomáhá efektivně odvádět teplo vznikající v zařízení nebo vnější teplotní vlivy od instalovaných komponentů. Díky tomu je krypton celkově stabilnější v provozu.
Silný snímač s malou roztečí pixelů Pulsar Krypton 2 FXQ35
Silný termovizní snímač s 384 x 288 pixely ve spolupráci s 17 µm malou roztečí pixelů poskytuje Pulsar Krypton 2 FXQ35 poskytuje vysoce kontrastní a ostrý termální obraz. To znamená, že zvěř lze snadno rozpoznat a jasně rozlišit mezi zarostlým okolím a zvířetem.
Osm různých barevných režimů pro všechny situace
Loděnice Pulsar Krypton 2 FXQ35 nabízí širokou škálu různých barev, díky kterým je noční pozorování ještě pohodlnější tím, že zmírňuje únavu očí. Osm barevných režimů umožňuje široké spektrum pro termografické vyšetření zástěry a lze je dokonale aplikovat na měnící se podmínky pozorování.
Horká bílá, horká černá a horká červená jako barevné režimy jsou optimální pro detekci objektů. Rainbow a ultramarín pomáhají zvýšit šance na odhalení a identifikaci zvěře. Režimy Red Monochrome, Sepia a Violet jsou nejvhodnější pro delší pozorování v noci a dlouhodobě nezatěžují oči.
Nejvyšší energetický výkon
Vyměnitelná, dobíjecí Li-ion baterie IPS7 s funkcí rychlé výměny poskytuje dostatek energie až na 11 hodin nepřetržitého provozu. S baterií může Krypton 2 běžet celou noc bez nutnosti výměny baterie.
Rychlá výměna a bezdrátový design a dlouhá doba provozu jsou klíčovými vlastnostmi tohoto efektivního napájecího systému.
Technické údaje o Pulsar Krypton 2 FXQ35:
- Senzor: Lynred
- Rozlišení snímače: 384 × 288 pixelů
- Rozteč snímače: 17 µm
- Citlivost snímače: ≤ 25 mK (NETD)
- Typ displeje: AMOLED
- Rozlišení displeje: 1920 × 1080 pixelů
- Snímková frekvence: 50Hz
- Objektiv: 35 mm
- Clona: F1.0
- Zorné pole: 10.7° × 8° (H × V)
- Zorné pole na 100 m: 18,7 m × 14 m (V × V)
- Zvětšení: 1.5x – 4x
- Detekční dosah: 1300 m
- Vnitřní paměť: 16 GB
- WLAN (Wi-Fi): ano
- Podpora aplikací: ano
- Foto/video/zvukový záznam: ano/ano/ne
- Provozní teplota: -25°С až +50°С
- Ochranná třída: IPX7
- USB rozhraní: Typ-C
- Napájení: 5V USB Type-C
- Baterie: IPS7 Li-Ion baterie
- Výdrž baterie: až 11 hodin
- Rozměry: 116 × 73 × 83 mm
- Hmotnost: 440 g (s baterií)
Obsah balení:
-
- Pulsar Termovizní zařízení Krypton 2 FXQ35
- Taška/Obal
- Čistící hadřík
Technické vlastnosti Pulsar Krypton 2 FXQ35
| životnost baterie | 11 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1300 m |
| rozlišení displeje | 1920 × 1080 pixelů |
| Typ displeje | AMOLED |
| přihláška | Les, pole a les |
| Hmotnost | 440 g |
| velikost | 116 x 73 x 83 mm |
| základní zvětšení | 1,5 - 4krát |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | Lynred |
| Rozteč snímače | 17 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 25 mK (NETD) |
| Zorné pole | 10,7 ° |
| Šířka zorného pole | 18,7 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ja |
Bezpečnost produktu
Informace výrobce
UAB "Yukon Advanced Optics Worldwide"
Ateity g. 21C, LT-06326, Vilnius Litva
Web: yukonopticsglobal.com | pulsar-vision.com
E-mail: [chráněno e-mailem]












