HIKMICRO Raptor RQ50LN
4.449,00 €
incl. BTW. gratis verzending
- Nachtzichtkijker met thermische beeldvorming en fusietechnologie
- Sensorgevoeligheid: < 20 mk
- Vervangbare batterij type 18650
- geïntegreerde laser-afstandsmeter
- 940 nm infrarood-emitter
Dit product is niet meer leverbaar.
In plaats van dit product raden wij aan
volgend alternatief:
niet beschikbaar
Video
HIKMICRO Raptor RQ50LN – De allrounder voor alle terreinen
Met de HIKMICRO Met de Raptor RQ50LN krijgt u niet alleen een warmtebeeldcamera, maar ook een dag- en nachtzichtcamera met een geïntegreerde laserafstandsmeter en een ingebouwde infraroodstraler. Dit biedt een scala aan observatiemogelijkheden op zowel korte als lange afstanden en bij alle weersomstandigheden.
De HIKMICRO Raptor RQ50LN als krachtige warmtebeeldcamera
Net als de nieuwe Thunder 2.0-serie van HIKMICRO De innovatieve Raptor verrekijker is uitgerust met een uiterst krachtige 640 x 515 px sensor, die voldoet aan de nieuwste NEDT-eisen van minder dan 20 mK. Het supergrote diafragma en de extravagante 16x digitale zoom in combinatie met de beproefde HIKMICRO Het beeldverwerkingsalgoritme biedt de gebruiker een eersteklas beeld, zelfs op grote afstanden tot 2600 m.
Hoge definitie zowel overdag als 's nachts
De sensor met 2560×1440 pixels produceert een helder en levendig beeld bij daglicht. De HIKMICRO Dankzij de ingebouwde technologie van de Raptor RQ50LN is het lichtniveau extreem laag, namelijk 0.001 lux. Hierdoor heeft u zelfs 's nachts helder zicht. Dit wordt ook ondersteund door de ingebouwde IR-emitter. Slechte weersomstandigheden zoals mist vormen dankzij de anti-condensmodus geen enkel probleem voor de verrekijker.
Intelligent, praktisch en veilig – de HIKMICRO Raptor RQ50LN
Naast de geïntegreerde laser-afstandsmeter, die nauwkeurig is tot 1.000 m met een maximale afwijking van één meter, is de Raptor uitgerust met een automatische uitschakeling van het display. Er schijnt geen licht door de oculairen en het wild wordt niet afgeschrikt.
Ook de GPS-functie van de verrekijker in combinatie met de LRF ondersteunt de duidelijke bepaling van de positie van het stuk. Bovendien kunnen afbeeldingen en video's die op het apparaat zijn opgeslagen, direct worden afgespeeld.
Grensverleggend, praktisch design gecombineerd met intuïtieve bediening
De HIKMICRO De Raptor RQ50LN biedt u de hoogste kwaliteit, zowel qua uiterlijk als qua gevoel. Dankzij de variabel instelbare oogafstand van de RAPTOR kan aan een breed scala aan gebruikersvereisten worden voldaan. Ook het instelbare dioptriebereik van -5D tot +3D en de intelligente knoppenindeling zorgen voor een intuïtieve en veilige bediening.
Levering:
- HIKMICRO Raptor RQ50LN warmtebeeld verrekijker
- acculader
- 6 x 18650 mAh-batterijen
- stroomkabel
- draagriem
- robuuste transportkoffer
- reinigingsdoekje
- Gebruiksaanwijzing in het Duits (in het klantaccount)
Technische kenmerken van de HIKMICRO Raptor RQ50LN
| Akkulaufzeit | 8 h |
|---|---|
| frame rate | 25 Hz |
| Detectieafstand | 2600 m |
| Digitale vergroting | 8, 16, 1, 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 2560 × 1440 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Veld en bos |
| Gewicht | 1120 g |
| basisvergroting | 3,4-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Ja |
| Lens | 50 mm |
| sensor resolutie: | 640 × 512 pixels |
| Sensorcoating | VOx (vanadiumoxide) |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 20 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 8,8 ° |
| Breedte gezichtsveld | 15,4 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Ja |
Productveiligheid
Herstellerinformatie
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Gebouw A1, nr. 299, Qiushi Road, Economische Ontwikkelingszone Tonglu, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. Volksrepubliek China
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/de/
E-mail: [e-mail beveiligd] | [e-mail beveiligd]
Verantwoordelijke persoon in de EU
Huntivity Groep GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Duitsland
Telefoon: +49 (0)5901 - 958 71 71
Website: huntivity-group.com
E-mail: [e-mail beveiligd]







