Onze expert Marco zegt:

Een absoluut instapmodel, dat uitsluitend geschikt is voor het observeren van vogels in de voortuin.

Een absoluut instapmodel, dat uitsluitend geschikt is voor het observeren van vogels in de voortuin.
De Hikmicro Lynx LC06 schudt de markt op voor een eerlijke prijs!
De nieuwe Hikmicro Het draagbare warmtebeeldapparaat Lynx LC06 overtuigt met een bijzonder breed gezichtsveld van 43 m en een lange batterijduur, en dat voor een onverslaanbare prijs. Nog nooit eerder was de instap in warmtebeeldtechnologie zo kosteneffectief en gebruiksvriendelijk.
Qua vorm doet de Lynx LC06 denken aan de bekende FLIR Scout TK, maar is technisch een stuk geavanceerder en biedt een ongekende prijs-kwaliteitverhouding. Dankzij de uitgebreide technische kenmerken overtuigt de LC06 met zijn beeldprestaties op korte afstand.
De uiterst gevoelige sensor met een resolutie van 160 x 120 pixels is in combinatie met het LCOS-display, met een basisvergroting van 0,6 en een brandpuntsafstand van 6,2 mm, goed op elkaar afgestemd. De ingebouwde accu heeft een continue gebruiksduur van meer dan 10 uur, die indien nodig kan worden verlengd met de stand-byfunctie.
Met één druk op de aan/uit-knop is de camera meteen weer klaar voor gebruik. De robuuste, waterdichte en slagvaste behuizing dankzij beschermingsklasse IP67 maakt de LC06 compleet.
De multimediamogelijkheden zijn voor zo'n klein apparaat zeer uitgebreid. Het toestel beschikt over foto- en video-opnamefuncties, 8 GB intern geheugen en een Wi-Fi-hotspot. Het is duidelijk dat de HIKMICRO De LC06 met een resolutie van 160 pixels kan niet worden vergeleken met een apparaat met een resolutie van 384 x 288 pixels, maar biedt een helder beeld en geweldige functionaliteit tot 150 m.
| Akkulaufzeit | 10 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 100 m |
| Digitale vergroting | 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 720 × 540 pixels |
| Weergavetype | LCOS |
| toepassing | Wald |
| Gewicht | 250 g |
| Identificatie afstand | 25 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 6,2 mm |
| sensor resolutie: | 160 × 120 pixels |
| Sensorcoating | VOx-MP |
| Sensorhoogte | 17 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 35 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 24,7 ° |
| Breedte gezichtsveld | 43 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Gebouw A1, nr. 299, Qiushi Road, Economische Ontwikkelingszone Tonglu, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. Volksrepubliek China
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/de/
E-mail: [e-mail beveiligd] | [e-mail beveiligd]
Huntivity Groep GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Duitsland
Telefoon: +49 (0)5901 - 958 71 71
Website: huntivity-group.com
E-mail: [e-mail beveiligd]