Onze expert Thomas zegt:

Veel prestaties voor relatief weinig geld!
Oorspronkelijke prijs was: € 1.429,001.249,00 €Huidige prijs is: € 1.249,00.
incl. BTW. gratis verzending
Dit product is momenteel niet beschikbaar.
Kijk eens naar het volgende product met dezelfde prestatie-klasse:
niet beschikbaar

Veel prestaties voor relatief weinig geld!
De HIKMICRO Lynx LH25 2.0 is duidelijk de beste keuze voor bos en veld. De krachtige combinatie van de 384-sensor en de 25 mm-lens biedt een vrij scherpstelbaar gezichtsveld van 18,4 m breed. De beeldprestaties en -kwaliteit zijn een absolute must!
Vanwege de uitstekende gevoeligheid (NETD ≤ 20 mK) van de HIKMICRO De LYNX 2.0 warmtebeeldmonoculair garandeert gedetailleerde en informatieve beelden, zelfs bij ongunstige weersomstandigheden. De softwarerevolutie maakt ook een bijzonder comfortabele visuele ervaring mogelijk.
Het innovatieve ontwerp van de HIKMICRO LYNX 2.0 is ook terug te zien in het ontwerp van de voeding. Dankzij de vervangbare en oplaadbare batterij biedt het apparaat een continue gebruiksduur van 6,5 uur. De accu kan eenvoudig worden opgeladen in het apparaat zelf en in de oplader: gewoon inpluggen en gaan.
Dankzij de snelle start binnen slechts 3 seconden is de HIKMICRO LYNX 2.0 is altijd klaar voor gebruik.
De HIKMICRO LYNX 2.0 is een handig apparaat in zakformaat dat minder dan 300 g weegt. Hierdoor is het een lichte en praktische metgezel in elke situatie.
De HIKMICRO De LYNX 2.0 warmtebeeldmonoculair beschikt over een hiërarchisch menu dat veelgebruikte functies prioriteert op basis van de gewoonten van de gebruiker. Gebruikers kunnen hun visuele ervaring personaliseren en optimaliseren door instellingen zoals contrast, scherpte en andere persoonlijke opties aan te passen.
De automatische schermuitschakeling dimt het display om energie te besparen en de batterijduur van de HIKMICRO om LYNX 2.0 uit te breiden. Het geïntegreerde algoritme detecteert automatisch de exacte positie van het apparaat en activeert de automatische scherm-uitfunctie. De HIKMICRO LYNX 2.0 is automatisch klaar voor gebruik bij een zijwaartse kanteling van 75° en bij een kanteling van 70° omhoog of omlaag.
| frame rate | 50 Hz |
|---|---|
| Detectieafstand | 1200 m |
| Digitale vergroting | 1, 2, 4, 8-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Veld & Bos, Bos |
| Gewicht | 300 g |
| basisvergroting | 2,5-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 25 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx (vanadiumoxide) |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 20 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 10,5 ° |
| Breedte gezichtsveld | 19 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Gebouw A1, nr. 299, Qiushi Road, Economische Ontwikkelingszone Tonglu, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. Volksrepubliek China
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/de/
E-mail: [e-mail beveiligd] | [e-mail beveiligd]
Huntivity Groep GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Duitsland
Telefoon: +49 (0)5901 - 958 71 71
Website: huntivity-group.com
E-mail: [e-mail beveiligd]