Onze expert Stephan zegt:

Solide en absoluut robuust apparaat. Hij ligt goed in de hand en dankzij de grote knoppen is hij zelfs met handschoenen aan te bedienen.
1.699,00 €
incl. BTW. gratis verzending
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product heeft een officiële opvolger:
niet beschikbaar

Solide en absoluut robuust apparaat. Hij ligt goed in de hand en dankzij de grote knoppen is hij zelfs met handschoenen aan te bedienen.
Herontdek uw territorium met de HIKMICRO UIL OH35.
Momenteel de beste prijs-kwaliteitverhouding van een warmtebeeldcamera met geïntegreerde 35 mm lens.
Als u op zoek bent naar geavanceerde technologie gecombineerd met het beste vakmanschap en goede bediening, dan is de HIKMICRO OWL OH 35 het antwoord.
In deze premiumklasse krijgt u meer opslagruimte, een groter detectiebereik en een OLED-scherm met hoge resolutie.
De HIKMICRO De OWL OH 35 warmtebeeldcamera is speciaal ontwikkeld voor de jacht en het observeren van wilde dieren. Hiermee kunt u wild zelfs op grote afstanden nog beter in beeld brengen. Veel functies van het apparaat kunt u direct via de bovenste knoppen selecteren, zonder dat u het hoofdmenu hoeft te openen.
Hiermee kunt u met één knop door de vier kleurenpaletten bladeren en ook de zoom- en opnamefuncties bedienen. De HIKMICRO De OWL OH 35 heeft een handmatige, externe scherpstelring waarmee u het beeld nauwkeurig kunt scherpstellen. Ook als de jacht wat langer duurt, beschikt u met deze warmtebeeldcamera over een compact en professioneel warmtebeeldapparaat met een ingebouwde accu die voldoende vermogen heeft.
Bovendien beschikt de camera over een foto- en videofunctie, zodat u prachtige foto's kunt maken van uw waarnemingen. Deze kunnen later eenvoudig via WLAN naar andere apparaten, zoals pc's, tablets of smartphones, worden verzonden.
Uit onze eigen praktijktesten blijkt dat wij met dit draagbare apparaat steeds positieve ervaringen hebben en wij kunnen het met een gerust hart aanbevelen.
Het “kleine broertje” van de OWL OH35 warmtebeeldcamera is de HIKMICRO Lynx Pro LH25, die wij u ook kunnen aanbieden.
De Infiray Xeye E3 Max V2 is onze insidertip voor u in dit prijs-kwaliteitsegment.
| Akkulaufzeit | 5 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1250 m |
| Digitale vergroting | 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 1024 × 768 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Bos, veld en bosgebied |
| Gewicht | 460 g |
| basisvergroting | 2,5-voudig |
| Identificatie afstand | 260 m |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 35 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx-MP |
| Sensorhoogte | 17 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 35 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 10,6 ° |
| Breedte gezichtsveld | 19 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Gebouw A1, nr. 299, Qiushi Road, Economische Ontwikkelingszone Tonglu, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. Volksrepubliek China
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/de/
E-mail: [e-mail beveiligd] | [e-mail beveiligd]
Huntivity Groep GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Duitsland
Telefoon: +49 (0)5901 - 958 71 71
Website: huntivity-group.com
E-mail: [e-mail beveiligd]