Onze expert Thomas zegt:

Het meest betaalbare, bruikbare instapmodel voor het bosgebied met uitgebreide functies.
Oorspronkelijke prijs was: € 999,00688,00 €Huidige prijs is: € 688,00.
incl. BTW. gratis verzending
niet beschikbaar

Het meest betaalbare, bruikbare instapmodel voor het bosgebied met uitgebreide functies.
Maak je klaar voor de nieuwste monoculaire warmtebeeldcamera van InfiRay gevangen – het Oog C2w!
De nieuwste serie zal de instapklasse zijn van InfiRay geteld, maar schittert zoals altijd met multifunctionele functies zoals geïntegreerde PIP- en WiFi-module, 5 kleurenpaletten, intern geheugen voor foto- en video-opnamen en een korte inschakeltijd van 3 seconden.
De nieuwe instapklasse voor warmtebeeldcamera's van Infiray biedt het vertrouwde gebruiksgemak en de schone afwerking van de aanzienlijk duurdere apparaten van de fabrikant.
12 µm-detector
De sensor levert een resolutie van 12 x 256 pixels bij 192 µm. De hoge sensorgevoeligheid van NETD ≤40 mK in combinatie met een snelle F1.0 zorgt voor een hoge thermische beeldkwaliteit, wat cruciaal is voor jagers en beginners op het gebied van thermische fotografie.
PIP-functie
De PIP-functie (Picture-in-Picture) verbetert de nauwkeurigheid door een 2x vergroot beeld van het observatiegebied bovenaan het scherm weer te geven.
stand-by functie
Om de observatie tijdelijk te onderbreken, kan de gebruiker de stand-byfunctie gebruiken. Het zorgt voor de nodige camouflage (er dringt geen licht van het oculair van het apparaat door het gezicht) en zorgt voor een snelle start van de camera en observatie. Dit beschermt ook de batterij en zorgt voor een lange gebruiksduur van maximaal 12 uur.
Framesnelheid van 25 Hz
Met een framesnelheid van 25 Hz wordt gegarandeerd elk moment in het gezichtsveld vastgelegd. Vloeiende en heldere beeldeffecten zorgen voor een buitengewone en ultieme buiten- en jachtervaring!
Ingebouwde videorecorder en WiFi-verbinding
De warmtebeeldmonoculaire camera heeft een ingebouwd geheugen van 16 GB. Genoeg voor maximaal 40.000 foto's of 24 uur video-opnamen. Met dit model is het ook mogelijk om tot 4 verbindingen tegelijkertijd te streamen via de WiFi-module.
| Akkulaufzeit | 12 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Digitale vergroting | 2-voudig |
| schermresolutie | 720 × 540 pixels |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| toepassing | Wald |
| Gewicht | 320 g |
| basisvergroting | 1,24-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 13 mm |
| sensor resolutie: | 256 × 192 pixels |
| Sensorcoating | WLP-VOx |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 40 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 13,5 ° |
| verwijderbare batterij | Geen |
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]