Infiray Xeye E3 Max V3
1.499,00 €
incl. BTW. gratis verzending
- VOx-sensor met 384 × 288 pixels
- NETD: ≤ 25 mK en 12 µm spoed
- 1280 × 960 – OLED-scherm
- 13,1 m breed gezichtsveld (100 m)
- tot 7 uur looptijd
Dit product is niet meer leverbaar.
Alternatief model beschikbaar
Onze aanbeveling:
niet beschikbaar
Video
Infiray Xeye E3 Max V3 – de derde generatie
De Infiray Het Xeye E3 Max V3 warmtebeeldcamera-handapparaat is een van de populairste modellen in de Infiray Xeye-serie, dus het was duidelijk dat er een derde editie zou volgen. De gebruiker vindt de actuele innovatie direct op het scherm. Het LCOS-display is vervangen door de nieuwste OLED-technologie en ook de NETD-waarde is aanzienlijk verbeterd. Met een NETD-waarde ≤ 25 mK is de sensor nog gevoeliger dan in het vorige model.
Zeer gevoelige thermische beeldsensor
De nieuwe E3 Max V3 is uitgerust met de Infiray 12 µm-technologie, waardoor ze lichter, energiezuiniger en duurzamer zijn. De 12 µm-detector overtuigt door zijn lage stroomverbruik, zelfs bij zware belasting. Bovendien bedraagt de sensorresolutie van de hoogwaardige Vox-detector 384 × 288 pixels en garandeert hij zeer gedetailleerde warmtebeelden met een hoge beeldkwaliteit en detailscherpte.
OLED-scherm
De E3 Max V3 beschikt nu over een OLED-scherm met een hoge resolutie van 1280 × 960 pixels, wat zorgt voor haarscherpe beelden en contrastrijke kleuren.
Groot detectiebereik
De Infiray Xeye E3 Max V3 kan waarnemingen doen op een afstand van maximaal 1800 meter, zelfs in volledige duisternis.
stand-by functie
Om de observatie tijdelijk te onderbreken, kunt u de stand-byfunctie gebruiken. Het zorgt voor de nodige camouflage (er komt geen licht van het oculair in het gezicht) en voor een snelle start van de camera bij het observeren.
Stadiametrische afstandsmeter
Op basis van de geschatte hoogtes (dieren) kan de gebruiker snel en eenvoudig de geschatte afstand bepalen met behulp van de ingebouwde stadiametrische afstandsmeter.
Hotspots volgen
Je volgt automatisch de heetste plek op het OLED-scherm en ontdekt het spel sneller, omdat het hotspotpunt automatisch naar het heetste punt beweegt. Dit is vooral handig bij het volgen van dieren, waarbij slechts enkele pixels van het dier in de struiken te zien zijn.
Ingebouwde videorecorder en WiFi-verbinding
De Infiray Het draagbare warmtebeeldapparaat Xeye E3 Max V3 heeft 16 GB intern geheugen voor foto's en video-opnamen van uw toekomstige ervaringen. Ook in de nieuwe Xeye E4 Max V3 is een WiFi-module geïntegreerd die 3 verbindingen tegelijkertijd mogelijk maakt.
Levering:
- Infiray Xeye E3 Max V3 warmtebeeldcamera handheld apparaat
- Tasche
- reinigingsdoekje
- Gebruiksaanwijzing in het Duits (in het klantaccount)
Technische kenmerken van de Infiray Xeye E3 Max V3
| Akkulaufzeit | 7 h |
|---|---|
| frame rate | 50 Hz |
| Detectieafstand | 1800 m |
| Digitale vergroting | 1, 2, 4-voudig |
| schermresolutie | 1280 × 960 pixels |
| Weergavetype | OLED |
| toepassing | Veld en bos |
| Gewicht | 450 g |
| basisvergroting | 3,5-voudig |
| Afstandsmeter (LRF) | Geen |
| Lens | 35 mm |
| sensor resolutie: | 384 × 288 pixels |
| Sensorcoating | VOx |
| Sensorhoogte | 12 μm |
| Sensorgevoeligheid | ≤ 25 mK (NETD) |
| gezichtsveld | 7,5 ° |
| Breedte gezichtsveld | 13 m op 100 m |
| verwijderbare batterij | Geen |
Productveiligheid
Herstellerinformatie
IRay Technology Co. Ltd.
11e Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infiraybuiten. com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Verantwoordelijke persoon in de EU
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Duitsland
Website: nyx-vision.com
E-mail: [e-mail beveiligd]
Accessoires
Misschien vind je het ook leuk ...
-

cadeaubon
50,00 € - 200,00 €Direct klaar voor verzending
Selecteer bedrag













