GUIDE TE211M
Pierwotna cena wynosiła: 499,00 €399,00 €Obecna cena wynosi: 399,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- czujnik o rozdzielczości 256 × 192 pikseli
- NETD: ≤ 30 mK i skok 12 μm
- 466 × 466 – ekran dotykowy AMOLED
- pole widzenia 23 m (100 m)
- Wbudowana bateria (czas pracy 6 godzin)
Gotowy do wysyłki
czas dostawy: 1-3 dni roboczych (inne dla innych krajów)
Wideo
GUIDE TE211M – Twoja kieszonkowa kamera termowizyjna
,de GUIDE Monokular termowizyjny TE211M z serii TE to Twój ultrakompaktowy towarzysz nocnych polowań, aktywności na świeżym powietrzu i obserwacji przyrody. Waży zaledwie około 200 gramów, jest lżejszy niż smartfon i wygodnie mieści się w każdej kieszeni. Pomimo miniaturowej konstrukcji, oferuje wysoką wydajność i zasięg do 500 metrów.
Ostre obrazy termiczne w każdym świetle
Wyposażony w czujnik podczerwieni o rozdzielczości 256 × 192, TE211M niezawodnie odróżnia cele od otoczenia, nawet w całkowitej ciemności. Dzięki temu zawsze masz wyraźny widok na zwierzynę i teren.
Innowacyjny wyświetlacz ze sterowaniem dotykowym
Zintegrowany, 1,43-calowy, kolorowy ekran dotykowy AMOLED zapewnia wyraźny obraz bez konieczności korzystania z okularu. Twoje oczy będą mniej zmęczone, a intuicyjne sterowanie dotykowe pozwala szybko poruszać się po wszystkich funkcjach – wystarczy przesunąć palcem i stuknąć.
Kompaktowy, wytrzymały i intuicyjny
Dzięki opływowej konstrukcji z jednym przyciskiem i praktycznemu pierścieniowi sterującemu obsługa jest dziecinnie prosta. Zarówno podczas krótkich skanów, jak i dłuższych sesji, TE211M jest gotowy do użycia od razu i niezwykle wygodny w obsłudze.
Długotrwała bateria z funkcją szybkiego ładowania
Zintegrowany akumulator zapewnia do 6 godzin pracy. Dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 20 W, zaledwie 10 minut ładowania wystarczy na dodatkową godzinę użytkowania. To zapewnia elastyczność i niezależność w każdej chwili.
Rejestruj i udostępniaj doświadczenia
Możesz zapisywać zdjęcia, filmy, a nawet nagrania audio bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki 16 GB pamięci wewnętrznej zawsze będziesz mieć dostęp do swoich wrażeń. Dwupasmowe połączenie Wi-Fi pozwala szybko i bezprzewodowo przesyłać pliki do smartfona – w zaledwie kilka sekund.
Konkluzja
Monokular termowizyjny TE211M to Twój ultralekki i inteligentny towarzysz nocnych i plenerowych przygód. Kompaktowy, wydajny i wyposażony w najnowsze technologie, przenosi termowizję na nowy poziom – zawsze pod ręką, gdy jej potrzebujesz.
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne GUIDE TE211M
- Kabel USB-C
- Uchwyt na rękę
- Ochrona obiektywu
- Krótki przewodnik
- bezpieczeństwo
- karta gwarancyjna
Charakterystyka techniczna GUIDE TE211M
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 500 m |
| rozdzielczość wyświetlacza | 466 × 466 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | las |
| Waga | 205 g |
| podstawowe powiększenie | 0,4-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 10 mm |
| rozdzielczość czujnika | 256 × 192 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 30 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 13,1 ° |
| Szerokość pola widzenia | 23 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
NIE. 29, Gaoxin 3rd Road, Strefa Rozwoju Zaawansowanych Technologii East Lake, Wuhan 430205, PR Chiny
Tel .: + 86-27-8129-8784
Sieć: guideoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Guide Sensmart Technologia GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norymberga, Niemcy
Telefon: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [email chroniony]









