Nasz ekspert Stephan mówi:

Dobre urządzenie dla początkujących myśliwych polujących w lesie!
Pierwotna cena wynosiła: 1.219,00 €1.090,00 €Obecna cena wynosi: 1.090,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
Niedostępne

Dobre urządzenie dla początkujących myśliwych polujących w lesie!
Zacznij od małego i bardzo poręcznego HIKMICRO Kamera termowizyjna Lynx Pro LH19, która dzięki szczegółowym obrazom odmieni Twoje wrażenia z polowań. Zintegrowany obiektyw 19 mm można ustawić ręcznie, dzięki czemu obrazy w naturze wydają się ostre i kontrastowe.
Bardzo czuły detektor obrazu termowizyjnego VOx pozwala dobrze reagować na duże odległości, nawet w złych warunkach pogodowych.
Odporna na uderzenia obudowa jest pyło- i wodoodporna, a jej wykonanie jest niezawodnie przemyślane. Twoje nocne obserwacje pozostaną całkowicie niezauważone dzięki łatwości obsługi i dobrej nawigacji w menu.
Zintegrowany akumulator pozwala na pracę przez 7,5 godziny (Wi-Fi wyłączone), co w zupełności wystarczy na normalny dzień na wolności. Dzięki funkcji Wi-Fi możesz dzielić się wrażeniami z polowań z przyjaciółmi lub rodziną za pomocą tabletu, smartfona lub komputera. Kupując tę kamerę termowizyjną, kupujesz topowe urządzenie o dobrym stosunku ceny do wydajności.
Jeśli chcesz trochę większej mocy, sprawdź starszego brata Lynxa, czyli HIKMICRO Kamera termowizyjna OWL OH 35 przy ul.
Umierać Infiray Xeye E3 Max V2 to nasza poufna wskazówka dla Ciebie w tym sektorze stosunku ceny do wydajności.
| Żywotność baterii | 7,5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 900 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1280 × 960 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | las |
| Waga | 300 g |
| podstawowe powiększenie | 2-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 19 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | VOx (tlenek wanadu) |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 35 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 13,8 ° |
| Szerokość pola widzenia | 24 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]