Nasz ekspert Thomas mówi:

Dużo wydajności za stosunkowo niewielkie pieniądze!
Pierwotna cena wynosiła: 1.429,00 €1.198,00 €Obecna cena wynosi: 1.198,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
Niedostępne

Dużo wydajności za stosunkowo niewielkie pieniądze!
To niewielkie i bardzo poręczne urządzenie termowizyjne jest prawdziwie wszechstronnym urządzeniem, które idealnie sprawdzi się zarówno w lesie, jak i w terenie.
Bardzo czuły czujnik VOx umożliwia uzyskanie dobrych zdjęć z dużych odległości, nawet w złych warunkach pogodowych. Zintegrowany obiektyw 25 mm można ustawić ręcznie, dzięki czemu obrazy w naturze wydają się ostre i kontrastowe.
HIKMIRCO Lynx Pro LH25 dobrze leży w dłoni i został opracowany specjalnie z myślą o obserwacji zwierząt.
Zintegrowana bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez 7,5 godziny (przy wyłączonym Wi-Fi), co w zupełności wystarcza do normalnego, codziennego użytkowania. Funkcja WIFI pozwala na dzielenie się swoimi przeżyciami ze znajomymi i rodziną, niezależnie od tego, czy używasz tabletu, smartfona czy komputera.
Jeśli chcesz trochę większej mocy, sprawdź starszego brata Lynxa, czyli HIKMICRO Kamera termowizyjna OWL OH 35 przy ul.
Umierać Infiray Xeye E3 Max V2 to nasza poufna wskazówka dla Ciebie w tym sektorze stosunku ceny do wydajności.
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
|---|---|
| odległość wykrywania | 1200 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1280 × 960 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 300 g |
| podstawowe powiększenie | 2,5-krotny |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | VOx (tlenek wanadu) |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 35 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 10,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 19 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]