Nasz ekspert Thomas mówi:

Urządzenie klasy premium, które nie pozostawia nic do życzenia.
1.999,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Nasza rekomendacja:
Niedostępne

Urządzenie klasy premium, które nie pozostawia nic do życzenia.
Seria Finder to właściwy wybór dla Ciebie, ponieważ żadne inne urządzenie nie imponuje pod względem konstrukcji i technologii tak jak nowe Infiray Finder FH35R.
Kompaktowa konstrukcja i wbudowany dalmierz, a także nowy system wymiany baterii, Infiray Finder FH35R przekonuje pasjonatów i sprawia, że staje się pierwszym wyborem. Ogromna wydajność sensora imponuje najlepszą rozdzielczością i wyostrza zmysły w najwyższej klasie.
Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu obrazu przez wydajny detektor VOx o rozdzielczości 640 × 512 pikseli i odstępie między pikselami wynoszącym 12 µm uzyskasz doskonałą klarowność obrazu, zarówno w dzień, jak i w nocy.
Ponieważ maksymalny zasięg Infiray Finder FH35R znajduje się w odległości 1800 m, a obiekty można bez problemu zidentyfikować z odległości 300 m.
Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że każda interesująca Cię chwila zostanie uchwycona optymalnie.
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz OLED 1024 × 768 pikseli Infiray Finder FH35R zapewnia ostry obraz i żywe kolory, bez względu na wybraną paletę barw.
Od tego czasu Infiray Finder FH35R to naprawdę lekki sprzęt o kompaktowej konstrukcji, można go łatwo obsługiwać i przenosić jedną ręką. Waży zaledwie 400 gramów, jest więc lżejszy od tradycyjnych dalmierzy, ale znacznie bardziej wydajny. To połączenie strukturalne sprawia, że Infiray Finder FH35R to optymalna jednostka przenośna.
Przełącznik czujnika podczerwieni umieszczony obok okularu automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, oszczędzając energię i wydłużając czas pracy urządzenia.
,de Infiray Finder FH35R posiada wbudowaną pamięć do przechowywania wykonanych zdjęć i nagrań wideo, dzięki czemu można w niej zapisać wiele godzin nagranych filmów i dziesiątki zdjęć.
Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia połączenie wyszukiwacza ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Daje Ci to możliwość ukazania tego, co niewidzialne, obojgiem oczu. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje szereg unikalnych funkcji, gdyż umożliwia bezpośrednie przesyłanie strumieniowe obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików.
Wbudowany dalmierz i cyfrowy kompas zwiększają dokładność dzięki dokładnemu określaniu nachylenia i kątów.
Jeśli szukasz naprawdę dobrego, uniwersalnego urządzenia, które sprawdzi się zarówno w lesie, jak i w terenie, to najnowsze urządzenie z serii Finder będzie najlepszym wyborem. Dzięki polu widzenia wynoszącemu 22 metry i wbudowanemu dalmierzowi o zasięgu do 600 metrów jesteś doskonale wyposażony.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1800 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4, 3-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768, 1280 × 960 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 400 g |
| Odległość identyfikacyjna | 300 m |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 35 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 12,6 ° |
| Szerokość pola widzenia | 18 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]