Infiray Xeye Thermal E2n V2 (model 2021)
Pierwotna cena wynosiła: 799,00 €738,00 €Obecna cena wynosi: 738,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Niedostępne
Wideo
Infiray Xeye Thermal E2n
Infiray Xeye Thermal E2n V2 – mały, wydajny i skuteczny. Dalszy rozwój udanego Xeye E2n trwa. Infiray prezentuje nowy Infiray Xeye Thermal E2n V2 z nowym czujnikiem WLP VoX. Nowa technologia czujników jest wyjątkowo energooszczędna i pozwala na używanie E2n V2 przez maksymalnie 20 Stunden.
,de Infiray Xeye E2n V2 idealnie sprawdzi się jako mała i poręczna kamera do prześladowań. Dzięki prostej obsłudze urządzenie to jest gotowe w każdej chwili. Włącz – przejrzyj i obserwuj – nowy E2n V2 od Infiray imponuje nowym czujnikiem WLP. W porównaniu do poprzedniej wersji E2n, jest ona wyposażona w większą rozdzielczość i oprócz długiego czasu działania oferuje najwyższą jakość obrazu.
Dzięki polu widzenia 13.5° i powiększeniu optycznemu 1.24 szerokość obrazu jest zawsze wystarczająca do stosowania w lasach i na łąkach. Zamień noc w dzień – dzięki nowemu E2n V2.
Charakterystyka techniczna Infiray Xeye Thermal E2n V2 (model 2021)
| Żywotność baterii | 20 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 225 m |
| Zoom cyfrowy | 2-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 720 × 576 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | las |
| Waga | 320 g |
| Odległość identyfikacyjna | 110 m |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 13 mm |
| rozdzielczość czujnika | 256 × 192 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 50 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 13,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 23,6 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]





