Nasz ekspert Stephan mówi:

Idealne urządzenie dla początkujących myśliwych polujących na zwierzęta w stosunkowo niskiej cenie.
Pierwotna cena wynosiła: 1.279,00 €1.048,00 €Obecna cena wynosi: 1.048,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Nasza rekomendacja:
Niedostępne

Idealne urządzenie dla początkujących myśliwych polujących na zwierzęta w stosunkowo niskiej cenie.
Przygotuj się na najnowszą monokularową kamerę termowizyjną firmy InfiRay przygotowany – Xeye E3w!
Najnowsza seria staje się klasą podstawową InfiRay policzony, ale zawsze błyszczy jak zwykle dzięki wielofunkcyjnym funkcjom, takim jak zintegrowany moduł PIP i WiFi, 5 palet kolorów, wewnętrzna pamięć na zdjęcia i nagrania wideo oraz krótki czas włączania wynoszący 3 sekundy.
Nowa podstawowa klasa termowizyjna firmy Infiray oferuje znajomą łatwość obsługi i czyste wykonanie, jak w przypadku znacznie droższych urządzeń producenta.
Czujnik tzw Infiray Xeye E3w zapewnia rozdzielczość 17 x 384 pikseli przy 288 µm. Wysoka czułość czujnika NETD ≤40 mK w połączeniu z jasnym obiektywem F1.0 Ge zapewniają wysoką jakość obrazu termowizyjnego, co jest kluczowe dla myśliwych i nowicjuszy w termowizji.
Ludzi można wykryć w środku nocy do 600 metrów, a w optymalnych warunkach nawet do 1 kilometra.
Dzięki polu widzenia wynoszącemu 35 metrów na 100 metrów oferuje najszersze pole widzenia w porównaniu do wielu innych urządzeń.
Funkcja PIP (Picture-in-Picture) poprawia dokładność, zapewniając 2-krotnie powiększony obraz obszaru obserwacyjnego w górnej części wyświetlacza z maksymalnym powiększeniem 8x.
Aby chwilowo przerwać obserwację, użytkownik może skorzystać z funkcji czuwania, która zapewnia niezbędny kamuflaż (światło nie pada z okularu urządzenia na twarz) oraz szybkie uruchomienie kamery i obserwację. Chroni to jednocześnie akumulator i zapewnia długi czas pracy do 7 godzin.
Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 50 Hz masz gwarancję uchwycenia każdej chwili w polu widzenia. Gładkie i wyraźne efekty obrazu zapewniają niezwykłe i najlepsze wrażenia na świeżym powietrzu i podczas polowań!
Monokular termowizyjny ma wbudowaną pamięć o pojemności 16 GB, która wystarczy na zapisanie aż 40.000 24 zdjęć lub 4 godzin nagrań wideo, a model ten może także przesyłać strumieniowo do XNUMX połączeń jednocześnie poprzez moduł WiFi.
| Żywotność baterii | 10 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| Zoom cyfrowy | 2-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 720 × 540 pikseli |
| Typ wyświetlacza | LCOS |
| aplikacja | las |
| Waga | 320 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 19 mm |
| rozdzielczość czujnika | 384 × 288 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 40 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 19,5 ° |
| wymienny akumulator | nie |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]