Nasz ekspert Marco mówi:

Jasne wyzwanie dla konkurencyjnych produktów! Jedna z najlepszych wydajności obrazowania w klasie premium!
Pierwotna cena wynosiła: 3.299,00 €2.199,00 €Obecna cena wynosi: 2.199,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Niedostępne

Jasne wyzwanie dla konkurencyjnych produktów! Jedna z najlepszych wydajności obrazowania w klasie premium!
Naprawdę starszy brat serii E6 Infiray prezentuje się jeszcze lepiej i łączy tylko to, co najlepsze. E6+V3 był wyjątkowo dobry, ale to wszystko Infiray Ręczne urządzenie termowizyjne Xeye E6 Pro V3 z czujnikiem termowizyjnym 12 µm i wartością NETD <25 mK wyznacza nowe standardy dzięki ogniskowej 50 mm, na której można ustawić ostrość.
Wyposażony w najnowocześniejszą technologię czujników, nie przeoczysz żadnego szczegółu w okolicy. Detektor ceramiczny 12 µm o rozdzielczości 640 x 512 pikseli generuje ostre i kontrastowe obrazy na odległość do 2600 metrów.
Trzecia wersja sprawdzonego E6 Pro została po raz pierwszy wyposażona w wyświetlacz HD OLED o rozdzielczości 1.024 x 768 pikseli. Technologia wyświetlaczy OLED ma tę zaletę, że każdy piksel generuje światło niezależnie lub można go przyciemnić.
Umożliwia to uzyskanie doskonałego kontrastu i zapewnia wyjątkowo dobrą wydajność obrazowania. Tryb Ultra Clear został opracowany specjalnie dla najnowszej generacji urządzeń Xeye.
Połączenie optymalizacji czujnika i oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa kontrast obrazu z obiektami i jest przeznaczone do stosowania w złych warunkach pogodowych, nawet jeśli promieniowanie cieplne nie może być skutecznie wychwytywane ze względu na przykład na opady atmosferyczne.
Wyświetlacz charakteryzuje się wysoką częstotliwością obrazu wynoszącą 50 Hz, co zapewnia pozbawiony migotania i płynny obraz poruszających się obiektów.
Wbudowana funkcja PIP zwiększa dokładność, zapewniając 2-krotnie powiększony obraz obszaru w górnej części wyświetlacza. Powiększa to grę, podczas gdy reszta pola widzenia pozostaje widoczna. Tryb PIP jest szczególnie odpowiedni do podchodu i polowań polowych.
Służy do tego stopień ochrony IP67 Infiray Xeye E6 Pro V3 jest całkowicie pyło- i wodoodporny, a dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze można go wygodnie nosić w kieszeni kurtki lub na pasku na szyi.
,de Infiray Xeye E6 Pro V3 zachwyca funkcjami multimedialnymi. Niezapomniane chwile z polowań możesz uwiecznić w wewnętrznej pamięci o pojemności 32 GB lub po prostu udostępnić je znajomym za pośrednictwem funkcji Wi-Fi. Możesz dzielić się wrażeniami z polowań za pomocą kabla micro USB lub bezprzewodowo za pośrednictwem Infiray-Przenieś aplikację na telefon, kartę lub komputer. Wspólne polowanie poprzez transmisję na żywo za pośrednictwem Infiray App, do 4 urządzeń może łączyć się jednocześnie.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 2600 m |
| Zoom cyfrowy | 2, 4, 1-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | pole |
| Waga | 500 g |
| podstawowe powiększenie | 2,9-krotny |
| Odległość identyfikacyjna | 520 m |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 25 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 8,8 ° |
| Szerokość pola widzenia | 16 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]