Nasz ekspert Thomas mówi:

Przenośne urządzenie klasy premium o smukłej konstrukcji, idealne dla myśliwych polujących w terenie i lesie.
2.099,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Ten produkt nie jest już dostępny.
Niedostępne

Przenośne urządzenie klasy premium o smukłej konstrukcji, idealne dla myśliwych polujących w terenie i lesie.
,de Infiray ZOOM ZH38 uzupełnia udaną serię produktów Infiray, Po Infiray Xeye E6Plus V3 & Infiray Xeye E6 Pro V3 Zoom ZH 38 to udoskonalony model wysokiej klasy monokularu termowizyjnego z zoomem optycznym i wartością NETD ≤25 mk. Jednocześnie ZOOM wyróżnia się trzema wyjątkowymi cechami w branży: polem widzenia, rozdzielczością wyświetlacza i czasem pracy baterii.
Producent Infiray opracowała Zoom, absolutną innowację w dziedzinie przenośnych urządzeń termowizyjnych.
System podwójnego pola umożliwia użytkownikom szybkie ręczne przełączanie między dużym 34-metrowym a małym 17-metrowym polem widzenia z odległości 100 metrów. The Infiray ZOOM ZH38 to prawdziwie wszechstronny aparat.
Przy parametrach optycznych na poziomie 1974 metrów nie ma nic do życzenia; do zwierzyny można łatwo podejść z odległości 490 metrów z obiektywem 38 i 250 metrów z obiektywem 19.
Rozdzielczość wyświetlacza wynosi Infiray ZOOM ZH38 to absolutny lider rynku. Zaawansowany wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 × 1080 zapewnia niezwykle ostry obraz.
Oczywiście, Infiray ZOOM ZH38 posiada niezwykle popularny tryb Ultra-Clear, który jest integralną częścią oprogramowania. Ten tryb został opracowany specjalnie do użytku w niesprzyjających warunkach pogodowych. Charakteryzuje się wyższą czułością na ciepło, co gwarantuje lepszą szczegółowość i odwzorowanie obrazu nawet przy większej wilgotności powietrza (mgła lub deszcz).
Niska wartość NETD ≤ 25 mK pozwala na wykrycie jeszcze mniejszych różnic temperatur. Potężny czujnik o rozdzielczości 640 × 512 pikseli i odstępie pikseli wynoszącym 12 mikrometrów jest stosowany wyłącznie w najwyższym segmencie Infiray zainstalowany.
Aby w każdej sytuacji podjąć właściwą decyzję, Infiray Przenośne urządzenie termowizyjne ZOOM ZH38 oferuje możliwość regulacji nie tylko jasności, ale także kontrastu i ostrości na 5 poziomach. To pozwala Infiray Okulary ZOOM ZH38 można indywidualnie dopasować do każdego oka.
Nowością w serii ZOOM-ZH jest system wymiennych akumulatorów, które można szybko wyjąć i wymienić na nowe w ciągu kilku sekund. Wszystkie ZOOM-y zasilane są wymiennymi bateriami litowymi o pojemności 4400 mAh, co oznacza, że czas pracy baterii (z dwiema bateriami) wynosi do 20 godzin. Alternatywnie aparat można ładować i obsługiwać jednocześnie za pomocą power banku i kabla USB-C.
Moduł podstawowy bez migawki służy do anulowania kalibracji migawki, uproszczenia obsługi, a tym samym zmniejszenia zużycia energii, dzięki czemu obrazowanie jest cichsze i bardziej liniowe.
Dzięki cichym przyciskom na urządzeniu żadne zwierzę się już nie wystraszy.
Zintegrowana funkcja PIP zwiększa dokładność, zapewniając dwukrotnie powiększony obraz obszaru w górnej części wyświetlacza. Powiększa to obszar gry, a reszta pola widzenia pozostaje widoczna.
,de Infiray ZOOM ZH38 zachwyca funkcjami multimedialnymi. Niezapomniane chwile możesz uwiecznić na wewnętrznej pamięci o pojemności 32 GB lub po prostu udostępnić je znajomym za pośrednictwem funkcji Wi-Fi. Możesz udostępniać swoje doświadczenia za pomocą kabla micro USB lub bezprzewodowo za pośrednictwem Infirayaplikację na telefonie, tablecie lub komputerze. Za pośrednictwem transmisji strumieniowej na żywo Infiray Aplikacja umożliwia jednoczesne zalogowanie się maksymalnie na 4 urządzeniach.
| Żywotność baterii | 20 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 2300 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1440 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 580 g |
| Odległość identyfikacyjna | 900 m |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 16, 38 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 25 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 9,8, 19,3° |
| Szerokość pola widzenia | 24,2 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]