Nasz ekspert Marco mówi:

Nieporównywalne: długi czas pracy baterii, najlepszy obraz dostępny w magazynie.
1.990,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Gotowy do wysyłki
czas dostawy: 3-6 dni roboczych (inne dla innych krajów)

Nieporównywalne: długi czas pracy baterii, najlepszy obraz dostępny w magazynie.
,de PIXFRA Arc LRF A625P łączy zaawansowaną technologię obrazowania termicznego z kompaktową, lekką konstrukcją. Dzięki czujnikowi VOx o rozdzielczości 640 × 512 z rozmiarem piksela 12 µm i rozdzielczością NETD ≤ 20 mK urządzenie dostarcza obrazy termiczne o wysokiej rozdzielczości. Jasny obiektyw f1.0 25 mm i doskonały wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1440 × 1080 umożliwiają niezawodne wykrywanie ciepła w odległości do 1300 m.
Dalmierz, który jest niemal niewidocznie zintegrowany z obudową, mierzy odległości z dokładnością od 5 do 1000 m. Pomiar można wykonać albo jako pojedynczy pomiar po naciśnięciu przycisku, albo jako pomiar ciągły.
Dzięki polu widzenia wynoszącemu 30,7 m przy 100 m urządzenie zapewnia doskonały podgląd – idealny dla obserwatorów przyrody. Technologia czujników o wysokiej rozdzielczości pozwala na uzyskanie wyraźnego i żywego obrazu termicznego, który uchwyca nawet najdrobniejsze szczegóły.
Najnowszy firmware PIPS 2.0 (Pixfra System przetwarzania obrazu (Imaging Processing System) zapewnia udoskonalone funkcje powiększania, redukcji szumów i wyostrzania krawędzi, co przekłada się na niezwykle ostry obraz.
Obudowa magnezowa posiada certyfikat IP67, jest pyłoszczelna i wodoodporna i wytrzymuje temperatury od -30 °C do +55 °C. Wydajna, wyjmowana bateria zapewnia do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu.
Dzięki Wi-Fi można połączyć maksymalnie cztery urządzenia jednocześnie i transmitować obraz na żywo na smartfonie lub tablecie. Pamięć wewnętrzna o pojemności 32 GB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia i nagrania wideo.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1300 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1440 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Las, pole i teren leśny |
| Waga | 370 g |
| Rozmiar | 168 × 50 × 78 mm |
| podstawowe powiększenie | 1,68-krotny |
| Odległość identyfikacyjna | 500 m |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 25 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 17,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 30,7 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Zhejiang Pixfra technologia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIE. 858 Jianshe 2nd Road, dzielnica Xiaoshan, budynek A,
Hangzhou, Chiny, Zhejiang 311215, CN
Tel .: + 86-400-672-8166
Sieć: pixfra.com/de
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Bresser GmbH
Gutenbergstraße 2, 46414 Rhede, Niemcy
Telefon: +49 (0)2872 - 80 74-0
Strona internetowa: bresser.de
E-mail: [email chroniony]