Nasz ekspert Thomas mówi:

Długa żywotność baterii, dobry wszechstronny sprzęt.
2.090,00 €
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Gotowy do wysyłki
czas dostawy: 3-6 dni roboczych (inne dla innych krajów)

Długa żywotność baterii, dobry wszechstronny sprzęt.
,de PIXFRA Arc LRF A635P łączy innowacyjną technologię obrazowania termicznego z lekką, kompaktową konstrukcją. Dzięki niezwykle czułemu czujnikowi VOx 640×512 z rozmiarem piksela 12 µm i rozdzielczością NETD <20 mK urządzenie zapewnia niezwykle ostre obrazy termiczne. Jasny obiektyw f1.0 35 mm i wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości 1440 x 1080 umożliwiają niezawodne wykrywanie ciepła w odległości do 1800 m.
Dalmierz mierzy odległości w zakresie 5–1000 m i jest płynnie zintegrowany z obudową. Pomiar można wykonać jako pojedynczy pomiar po naciśnięciu przycisku lub jako pomiar ciągły bez ograniczeń czasowych.
Dzięki polu widzenia wynoszącemu 21,9 m przy 100 m urządzenie zapewnia doskonały przegląd – idealny dla obserwatorów przyrody. Technologia czujników o wysokiej rozdzielczości pozwala na uzyskanie wyraźnego i żywego obrazu termicznego, który uchwyca nawet najdrobniejsze szczegóły.
Oprogramowanie układowe PIPS 2.0 (Pixfra System przetwarzania obrazu (Imaging Processing System) poprawia jakość obrazu dzięki zoptymalizowanemu zoomowi, redukcji szumów i wyostrzaniu krawędzi, co gwarantuje wyjątkową szczegółowość.
Obudowa magnezowa ma klasę ochrony IP67, jest pyłoszczelna i wodoodporna oraz wytrzymuje ekstremalne temperatury od -30 °C do +55 °C. Wydajna, wyjmowana bateria umożliwia do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu.
Poprzez Wi-Fi można połączyć maksymalnie cztery urządzenia jednocześnie, aby umożliwić transmisję na żywo na smartfonie lub tablecie. Pamięć wewnętrzna o pojemności 32 GB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia i nagrania wideo.
| Żywotność baterii | 6 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1800 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1440 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i las |
| Waga | 375 g |
| Rozmiar | 172 × 53 × 78 mm |
| podstawowe powiększenie | 2,36-krotny |
| Odległość identyfikacyjna | 700 m |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 35 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 12,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 21,9 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |