GUIDE TN450L 2.0
Pierwotna cena wynosiła: 2.199,00 €1.799,00 €Obecna cena wynosi: 1.799,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
- czujnik o rozdzielczości 400 × 300 pikseli
- NETD: ≤ 20 mK i skok 12 μm
- 1920 × 1080 – wyświetlacz AMOLED
- pole widzenia 9 m (100 m)
- Dalmierz 1500m (LRF)
Niedostępne
GUIDE TN450L 2.0 – smukła konstrukcja, zupełnie nowe podwozie
,de GUIDE Model TN450L 2.0 łączy nowoczesną technologię z designem inspirowanym klasycznymi lornetkami. Rezultatem jest smukła, ergonomiczna obudowa, która zapewnia wyjątkowo wygodny chwyt i obsługę. W porównaniu z poprzednią generacją, obudowa jest o 20% lżejsza – idealna do długotrwałego użytkowania i maksymalnej mobilności.
Wysoka jakość obrazu – zoptymalizowana algorytmicznie
Niezwykle czuły detektor zapewnia niezwykle ostry obraz na znakomitym wyświetlaczu AMOLED o rozdzielczości 1920 × 1080. Dodatkowo, opatentowany algorytm Hyper Light optymalizuje wyświetlacz, zapewniając większy kontrast i przejrzystość – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Łatwe ustawianie ostrości jedną ręką – ciche i intuicyjne
Minimalistyczny układ klawiszy jest nie tylko cichy, ale i wyjątkowo przyjazny dla użytkownika. Dzięki wielofunkcyjnym pokrętłom, konfigurowalnym przyciskom i regulowanemu rozstawowi źrenic od 58 mm do 72 mm możesz intuicyjnie sterować urządzeniem. Zoptymalizowany interfejs użytkownika sprawia, że obsługa jest łatwiejsza niż kiedykolwiek: przewijaj, wybieraj, potwierdzaj – gotowe.
Elastyczne ładowanie – nieograniczony czas pracy
System dwóch akumulatorów zapewnia praktycznie nieprzerwaną pracę. Wbudowany akumulator obsługuje szybkie ładowanie 18 W i osiąga 80% pojemności w zaledwie godzinę. Dodatkowo, standardowy akumulator 18650 można wymieniać bez wyłączania urządzenia, więc nigdy nie zabraknie Ci energii.
Dalmierz (LRF) do precyzyjnego wykrywania celu
,de GUIDE Model TN450L 2.0 jest wyposażony w wydajny dalmierz laserowy o zasięgu 1500 metrów. Uzupełniony o GPS i cyfrowy kompas, pozwoli Ci precyzyjnie zlokalizować cel i bezpiecznie poruszać się po terenie w każdej chwili.
Zakres dostawy:
- urządzenie termowizyjne GUIDE TN450L 2.0
- 1 baterie 18650
- Adapter ładujący 5V/2A
- Ładowarka
- Kabel USB-C
- Torba podróżna
- pas naramienny
- Skrócona instrukcja obsługi
Charakterystyka techniczna GUIDE TN450L 2.0
| Żywotność baterii | 8 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 2600 m |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1920 × 1080 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | Pole, pole i las |
| Waga | 722 g |
| Rozmiar | 208 × 137 × 68,5 mm |
| podstawowe powiększenie | 6,2-krotny |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 400 × 300 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 20 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 5,2 ° |
| Szerokość pola widzenia | 9 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
NIE. 29, Gaoxin 3rd Road, Strefa Rozwoju Zaawansowanych Technologii East Lake, Wuhan 430205, PR Chiny
Tel .: + 86-27-8129-8784
Sieć: guideoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Guide Sensmart Technologia GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norymberga, Niemcy
Telefon: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [email chroniony]





