Nasz ekspert Stephan mówi:

Dla wszystkich, którzy szukają odpowiedniego urządzenia termowizyjnego do obserwacji na krótkich dystansach.
Pierwotna cena wynosiła: 1.199,00 €899,00 €Obecna cena wynosi: 899,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Do korzystania z nasadki wymagany jest adapter! Zalecamy zamówienie tego od razu! Znajdziesz go w dalszej części tej strony, w zakładce „Akcesoria”! Jak określić rozmiar adaptera?
Ten produkt nie jest już dostępny.
Produkt ten ma oficjalnego następcę:
Niedostępne

Dla wszystkich, którzy szukają odpowiedniego urządzenia termowizyjnego do obserwacji na krótkich dystansach.
Urządzenie modułowe o rozdzielczości 256 x 192 pikseli, obiektywie 19 mm i wysokiej ostrości szczegółów oraz doskonałej jakości obrazu. Pomimo kompaktowej budowy, TE19C posiada soczewkę z możliwością regulacji ostrości!
Jeśli chodzi o funkcjonalność i ogólny wygląd, produkt ten znacznie wyprzedza inne urządzenia modułowe. TE19C ma wbudowaną funkcję robienia zdjęć i nagrywania filmów. Zintegrowano także połączenie WLAN, co umożliwia obsługę kamery za pośrednictwem aplikacji.
| Żywotność baterii | 4,5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1000 m |
| Zoom cyfrowy | 8, 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | las |
| Waga | 450 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 19 mm |
| rozdzielczość czujnika | 256 × 192 pikseli |
| Powłoka czujnika | VOx (tlenek wanadu) |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 35 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 9,24 ° |
| Szerokość pola widzenia | 16 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budynek A1 nr. 299, Qiushi Road, Strefa Rozwoju Gospodarczego Tonglu, hrabstwo Tonglu, Hangzhou, Zhejiang. PR Chiny
Tel .: + 86-571-8607-1609
Sieć: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Niemcy
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Strona internetowa: polowanie-group.com
E-mail: [email chroniony]