Nasz ekspert Stephan mówi:

Pierwszy wybór pod względem jakości obrazu. Maksymalna elastyczność dzięki zdejmowanemu panelowi sterowania. W pełni wyposażony w dalmierz. Absolutnie najlepsze urządzenie!
Pierwotna cena wynosiła: 2.918,00 €2.628,00 €Obecna cena wynosi: 2.628,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
Do korzystania z nasadki wymagany jest adapter! Zalecamy zamówienie tego od razu! Znajdziesz go w dalszej części tej strony, w zakładce „Akcesoria”! Jak określić rozmiar adaptera?
Ten produkt nie jest już dostępny.
Nasza rekomendacja:
Niedostępne

Pierwszy wybór pod względem jakości obrazu. Maksymalna elastyczność dzięki zdejmowanemu panelowi sterowania. W pełni wyposażony w dalmierz. Absolutnie najlepsze urządzenie!
Seria Mate to nowa generacja modułowych urządzeń termowizyjnych firmy Infiray z wydajnymi czujnikami termowizyjnymi. Infiray jest absolutnym specjalistą w rozwoju obrazowania termowizyjnego i był w stanie jeszcze bardziej ulepszyć serię Mate pierwszej generacji.
W przeciwieństwie do urządzeń bazujących na ulepszaniu obrazu, Infiray Mate MAH50R nie wymaga zewnętrznego źródła światła i nie reaguje na silne światło.
,de Infiray Mate MAH50R ma szeroki zakres zastosowań. Otrzymujesz wszechstronne urządzenie, które można wykorzystać na przykład w lesie lub w terenie. Ponadto nowa seria Mate zachwyca podwójnym systemem baterii i niską wagą.
Unikalne cechy i funkcjonalność obsługi dzięki wyjmowanemu pilotowi, który można łatwo włożyć i wyjąć z MAH50R, pozostawiają Cię bez słów.
Dzięki serii Mate możesz w pełni wykorzystać zmienne powiększenie swojego sprzętu. Oznacza to, że powiększenie na szkle od 10x do 15x jest łatwo możliwe, a w połączeniu z pamięcią, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania okularów o dużym podstawowym powiększeniu, wszystkie ważne informacje pozostają widoczne.
,de Infiray Mate MAH50R można szybko zamontować na kompatybilnym szkle po zapadnięciu zmroku. Dzięki temu zapewnia niezbędną powtarzalność montażu i demontażu. Umożliwia także zachowanie precyzyjnej wagi szklanki podczas jej używania, nie wpływając na Twoje przyzwyczajenia.
Klawiatura Infiray Mate MAH50R można wyjąć z obudowy i przymocować do sprzętu w dowolnej pozycji za pomocą dołączonego uchwytu.
Dzięki niskiemu poborowi mocy pilota żywotność baterii wynosi około 30 dni.
Wysokiej jakości system obrazowania optycznego nowego Infiray Mate MAH50R jest również kompatybilny z większymi powiększeniami szkła. Tutaj również można zapisać, jak zwykle, maksymalnie cztery profile.
Aby zapewnić zawsze wysoką rozdzielczość obrazów, dostępne są trzy różne algorytmy obrazu oparte na scenach (las, zwykły, miasto) dla różnych środowisk aplikacji.
Umierać Infiray-Serię Mate opracowano z wykorzystaniem nowego stopu magnezu. Innymi słowy, pozwala zaoszczędzić 50% masy bez zmiany całkowitych rozmiarów. Wytrzymałość konstrukcyjna została zwiększona o 60%, aby zapewnić stabilność nawet przy silnych uderzeniach.
,de Infiray Mate MAH50R można przekształcić w przenośne monokularowe urządzenie termowizyjne za pomocą uniwersalnego adaptera IOM-4×24-1 (sprzedawanego oddzielnie).
W trybie monokularnym dostępny jest zoom cyfrowy do 4x.
Z Infiray Mate MAH50R zrealizowany Infiray wszystko czego chcemy w jednym! Nowy, wbudowany dalmierz ma zasięg do 1200 m, co pozwala na precyzyjne określenie odległości od Twojej pozycji. Jest to rozwiązanie optymalne, zwłaszcza na duże odległości. Do sukcesu przyczynił się również udoskonalony wyświetlacz AMOLED.
Często krytykowana instalacja power banku stała się teraz dziecinnie prosta. Wystarczy przymocować magnetyczny akumulator IBP-6 do obudowy i gotowe. W związku z tym montaż belki środkowej nie jest już konieczny. Tutaj również dostosowano wydajność.
| Żywotność baterii | 11 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 2600 m |
| Zoom cyfrowy | 1, 2, 4-krotny |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| aplikacja | Pole, pole i las |
| Waga | 460 g |
| dalmierz (LRF) | Ja |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 640 × 512 pikseli |
| Powłoka czujnika | Vox |
| Skok czujnika | 12 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 25 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 8,8 ° |
| Szerokość pola widzenia | 15,4 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | nie |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, Chiny
Tel .: + 86-400-999-3800
Sieć: infirayoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Niemcy
Strona internetowa: nyx-vision.com
E-mail: [email chroniony]

zaw. VAT.
zaw. Wysyłka
czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Gotowy do wysyłki
Dodaj do koszyka