Guide Nightlux JSA TA450
Pierwotna cena wynosiła: 2.779,00 €1.299,00 €Obecna cena wynosi: 1.299,00 €.
zaw. VAT. Darmowa wysyłka
PROMOCJA: W zestawie klips montażowy!
Rozmiar można wybrać w koszyku, podwójne złącze do tulei zaciskowej/klipsa elastycznego należy kupić osobno!
- duży zasięg
- dobra wydajność obrazowania
- 2,5 godzin pracy na baterii
- 1024 x 768 – wyświetlacz OLED
- solidna obudowa
Wymagany adapter!
Do korzystania z nasadki wymagany jest adapter! Zalecamy zamówienie tego od razu! Znajdziesz go w dalszej części tej strony, w zakładce „Akcesoria”! Jak określić rozmiar adaptera?
Niedostępne
,de Guide Nightlux Urządzenie termowizyjne JSA TA450 zasilane przez Guide
Nowy Guide / Nightlux Urządzenie termowizyjne JSA TA450 VOx zbudowane jest na bazie urządzenia JSA TA435. W przypadku modelu TA450 efektywny zasięg został zwiększony o 50% dzięki obiektywowi 42 mm. Mimo zastosowania nowego obiektywu, urządzenie pozostaje bardzo kompaktowe i łatwe w obsłudze.
Jest mały, kompaktowy i łatwy w użyciu. TA450 z łatwością montuje się na szkle za pomocą odpowiedniego adaptera Smart Clip. W pamięci wewnętrznej można zapisać do trzech szklanek z powtarzalną dokładnością.
Najnowsze oprogramowanie do przetwarzania obrazów gwarantuje wydajność przystosowaną do przyszłych potrzeb. To urządzenie do obrazowania termicznego firmy Guide/JSA został opracowany jako cywilne urządzenie podwójnego zastosowania. Oznacza to, że można go używać jako przenośnego urządzenia termowizyjnego, a za pomocą adaptera można go również zamontować na szkle.
Inne cechy GUIDE / Nightlux JSA TA450 to:
- 4 tryby obrazu: Whitehot, Blackhot, Redhot i Green
- Zoom cyfrowy: 2x, 4x
- zintegrowany: Bluetooth (dla osobnego pilota)
- Stopień ochrony IP67 (wodoodporny i pyłoszczelny)
Otóż to GUIDE / Nightlux JSA TA450 optymalne urządzenie termowizyjne dla myśliwych zwracających uwagę na cenę!
Pole widzenia wynoszące około 13 metrów na 100 metrów jest zatem idealne do zastosowań w terenie.
Zakres dostawy
- JSA TA450
- Torba do JSA TA450
- Ładowarka zawiera 2 baterie CR123
- Kabel do power banku USB (power bank nie jest dołączony do zestawu)
- Ściereczka do czyszczenia
- Instrukcja obsługi w języku niemieckim (na koncie klienta)
Charakterystyka techniczna Guide Nightlux JSA TA450
| Żywotność baterii | 2,5 h |
|---|---|
| częstotliwość wyświetlania klatek | 50 Hz |
| odległość wykrywania | 1400 m |
| Zoom cyfrowy | 4, 2 razy |
| rozdzielczość wyświetlacza | 1024 × 768 pikseli |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| aplikacja | Pole i las |
| Waga | 450 g |
| dalmierz (LRF) | nie |
| Obiektyw | 50 mm |
| rozdzielczość czujnika | 400 × 300 pikseli |
| Powłoka czujnika | Ceramika VOx |
| Skok czujnika | 17 μm |
| Czułość czujnika | ≤ 50 mK (NETTO) |
| Pole widzenia | 7,5 ° |
| Szerokość pola widzenia | 13 m przy 100 m |
| wymienny akumulator | Ja |
Bezpieczeństwo produktu
Informacje o producencie
Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
NIE. 29, Gaoxin 3rd Road, Strefa Rozwoju Zaawansowanych Technologii East Lake, Wuhan 430205, PR Chiny
Tel .: + 86-27-8129-8784
Sieć: guideoutdoor.com
E-mail: [email chroniony]
Osoba odpowiedzialna w UE
Guide Sensmart Technologia GmbH
Neumeyerstraße 30, 90411 Norymberga, Niemcy
Telefon: +49 (0)911 - 2170 7934
E-mail: [email chroniony]










