Náš expert Stephan hovorí:

V podstate dobré zariadenie na lov a prenasledovanie, ale nie také jednoduché na používanie. Odporúčam používať len na blízko.
Pôvodná cena: 1.069,00€980,00 €Aktuálna cena je: 980,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Tento produkt už nie je dostupný.
Tento produkt má oficiálneho nástupcu:
Nie je k dispozícii

V podstate dobré zariadenie na lov a prenasledovanie, ale nie také jednoduché na používanie. Odporúčam používať len na blízko.
Das HIKMICRO Lynx LH15 2.0 je jednoznačne najlepšia voľba. Výkonná kombinácia snímača 384 a 15 mm objektívu ponúka voľne zaostriteľné 30,8 m široké zorné pole. Obrazový výkon a kvalita sú absolútnou nevyhnutnosťou!
Vďaka vynikajúcej citlivosti (NETD ≤ 20 mK) HIKMICRO Termovízny monokulár LYNX 2.0 zaisťuje detailné a informatívne snímky aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Softvérová revolúcia tiež umožňuje mimoriadne pohodlný vizuálny zážitok.
Inovatívny dizajn HIKMICRO LYNX 2.0 sa odráža aj v dizajne zdroja. S vyberateľnou a nabíjateľnou batériou ponúka 6,5 hodiny nepretržitého používania. Batériu je možné jednoducho nabíjať v zariadení aj v nabíjačke – stačí ju zapojiť a začať.
Vďaka rýchlemu štartu už za 3 sekundy HIKMICRO LYNX 2.0 je vždy pripravený na okamžité použitie.
Das HIKMICRO LYNX 2.0 sa prezentuje ako šikovné vreckové zariadenie s hmotnosťou necelých 277 g. Vďaka tomu je ľahký a praktický spoločník v každej situácii.
Das HIKMICRO Termovízny monokulár LYNX 2.0 zaujme hierarchickým menu, ktoré uprednostňuje často používané funkcie podľa užívateľských zvyklostí. Používatelia majú možnosť prispôsobiť a optimalizovať svoj vizuálny zážitok úpravou nastavení, ako je kontrast, ostrosť a ďalšie prispôsobené možnosti.
Automatické vypnutie obrazovky stmaví displej, aby sa šetrila energia a predĺžila životnosť batérie HIKMICRO LYNX 2.0 na rozšírenie. Integrovaný algoritmus automaticky rozpozná presnú polohu zariadenia a aktivuje funkciu automatického vypnutia obrazovky. The HIKMICRO LYNX 2.0 je automaticky pripravený na použitie pri bočnom naklonení 75°, ako aj pri naklonení 70° nahor alebo nadol.
| životnosť batérie | 6,5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 750 m |
| Digitálny zoom | 2, 4, 5-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| Typ zobrazenia | OLED |
| prevádzková oblasť | les |
| Hmotnosť | 270 g |
| Identifikačná vzdialenosť | 90 m |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 15 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Povlak snímača | VOx |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 20 mK (NETD) |
| Zorné pole | 17,5 ° |
| Šírka zorného poľa | 31 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1, č. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chránené e-mailom] | [chránené e-mailom]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Nemecko
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chránené e-mailom]