Náš expert Marco hovorí:

Veľmi malé a praktické zariadenie základnej úrovne s dlhou výdržou batérie najmä na lov v lese.
Pôvodná cena: 1.599,00€1.349,00 €Aktuálna cena je: 1.349,00 €.
vrátane DPH doprava zdarma
Tento produkt už nie je dostupný.
nasledujúca alternatíva:
Nie je k dispozícii

Veľmi malé a praktické zariadenie základnej úrovne s dlhou výdržou batérie najmä na lov v lese.
Zomrieť Infiray Kabínová termovízna kamera CBL19 je super kompaktná a ponúka vynikajúci obraz za atraktívnu cenu. S najnovším 12 µm snímačom dosahuje táto kamera prevádzkovú dobu až 7,5 hodiny.
Vymeniteľná batéria umožňuje prevádzku na ľubovoľne dlhú dobu. Táto funkcia vám umožní ľahko uložiť batérie napríklad do teplého vnútorného vrecka oblečenia a v prípade potreby predĺžiť dobu chodu o ďalších 7,5 hodiny.
Integrovaná je aj funkcia pohotovostného režimu, ktorá úplne stmaví obrazovku a tým ešte viac šetrí rezervy batérie. To je tiež výhoda, aby si vás blízka zver nevšimla, keď sa na ňu pozriete. Po krátkom stlačení vypínača je fotoaparát ihneď pripravený.
Výsledkom je vysoká kvalita obrazu Infiray Zvyčajne sa skladá z 12 µm VOx snímača, ktorý napriek malej optike vykazuje dobrú citlivosť (pod 40 mK), dobrý kontrast a množstvo detailov. V ponuke sú aj možnosti, ako napríklad ultrajasný režim na ďalšie vylepšenie obrazu. Aby ste nikdy nestratili prehľad, je teraz k dispozícii priblíženie obrazu v obraze.
Ako praktický doplnok sa osvedčila integrovaná baterka. To je výrazne silnejšie ako predchádzajúce modely a kužeľ môže byť tiež zviazaný pre väčšie vzdialenosti lúčov. To znamená, že táto funkcia baterky môže podporovať nočné vyhľadávanie. Zaostrovanie je tiež nové a teraz ho možno ovládať rýchlejšie so zníženou dráhou nastavenia.
| životnosť batérie | 7,5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1000 m |
| Digitálny zoom | 8, 2, 4-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1280 × 960 pixelov |
| Typ zobrazenia | LCOS |
| prevádzková oblasť | les |
| Hmotnosť | 430 g |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 19 mm |
| rozlíšenie snímača | 384 × 288 pixelov |
| Povlak snímača | VOx (oxid vanádu) |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 40 mK (NETD) |
| Zorné pole | 13,8 ° |
| Šírka zorného poľa | 24 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
IRay Technology Co. Ltd.
11th Guiyang Street, YEDA, Yantai 264006, PR Čína
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: infirayoutdoor.com
E-mail: [chránené e-mailom]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Nemecko
Webstránka: nyx-vision.com
E-mail: [chránené e-mailom]