Náš expert Marco hovorí:

Kompaktné vreckové zariadenie s 35 mm objektívom.
1.999,00 €
vrátane DPH doprava zdarma
Nie je k dispozícii

Kompaktné vreckové zariadenie s 35 mm objektívom.
Termovízne monokuláry série LUMI sú určené pre denné aj nočné použitie a ponúkajú vám výnimočnú kvalitu obrazu aj v náročných poveternostných podmienkach ako je hmla, smog alebo dážď. Aj keď prekážky ako konáre, vysoká tráva alebo husté lístie sťažujú viditeľnosť, vďaka tejto technológii vždy jasne uvidíte, čo je pred vami. Sú tiež také kompaktné a ľahké, že ich môžete ľahko vziať kamkoľvek.
Termovízne kamery LUMI sú ideálne pre všestranné aplikácie.
Séria LUMI stanovuje nové štandardy v oblasti kvality obrazu. Kamera, vybavená najmodernejšími obrazovými algoritmami a výkonným tepelným senzorom s NETD ≤ 18 mK, poskytuje ako britva ostré a realistické snímky. AMOLED displej s rozlíšením 1024 × 768 pixelov zaisťuje vynikajúce zobrazenie obrazu, zatiaľ čo režim Ultra Clear ďalej optimalizuje čistotu obrazu najmä v náročných poveternostných podmienkach.
Vďaka veľkému snímaču 640 × 512 pixelov a rôznym možnostiam nastavenia si zariadenie prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Vyberte si z 5 farebných režimov a optimalizujte svoj pohľad pomocou 10 úrovní jasu, ostrosti a kontrastu – takže žiadny detail nezostane nepovšimnutý.
Pre moderného používateľa je nevyhnutné zachytiť výnimočné momenty. S Nocpix S LUMI H35 môžete nielen jednoducho zdieľať svoje nahrávky prostredníctvom aplikácie, ale tiež ich prehrávať priamo na zariadení – ideálne na okamžité zdieľanie vašich zážitkov s ostatnými.
Das Nocpix LUMI H35 je vybavený štandardnými batériami 18650, ktoré vám ponúkajú maximálnu flexibilitu. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, s priloženou nabíjačkou batérií budete okamžite opäť pripravení na akciu - a môžete pokračovať vo svojej misii.
| životnosť batérie | 5 h |
|---|---|
| snímok za sekundu | 50 Hz |
| Detekčná vzdialenosť | 1800 m |
| Digitálny zoom | 4, 1, 2, 3-násobné |
| rozlíšenie displeja | 1024 × 768 pixelov |
| Typ zobrazenia | AMOLED |
| prevádzková oblasť | Pole, pole a les |
| Hmotnosť | 350 g |
| Veľkosť | × × 134 47 74 mm |
| základné zväčšenie | 2,5-násobný |
| diaľkomer (LRF) | nie |
| objektívne | 35 mm |
| rozlíšenie snímača | 640 × 512 pixelov |
| Rozstup snímača | 12 μm |
| Citlivosť snímača | ≤ 18 mK (NETD) |
| Zorné pole | 12,5 ° |
| Šírka zorného poľa | 21,9 m na 100 m |
| Vymeniteľná batéria | Ja |
Inlumen Technologies Co., Ltd.
Izba 301, budova C3, Hefei Innovation Industrial Park, No. 800 Wangjiang West Road, Hefei National High-tech Industry Development District, Anhui, PR China
Tel .: + 86-400-999-3800
Web: nocpix. S
E-mail: [chránené e-mailom] | [chránené e-mailom]
Nyx Vision GmbH
Ernst-Befort-Straße 4a, 35578 Wetzlar, Nemecko
Webstránka: nyx-vision.com
E-mail: [chránené e-mailom]