Náš expert Thomas říká:

Hodně výkonu za relativně málo peněz!
Původní cena byla: 1.429,00 XNUMX EUR1.198,00 €Aktuální cena je: 1.198,00 XNUMX €.
vč. DPH. Doprava zdarma
Tento produkt již není dostupný.
Tento produkt má oficiálního nástupce:
Není k dispozici

Hodně výkonu za relativně málo peněz!
Tento malý a velmi šikovný termovizní přístroj je skutečným všestranným pomocníkem, který je ideální pro použití v lese i na poli.
Vysoce citlivý snímač VOx umožňuje dobré snímky na velké vzdálenosti i za špatných povětrnostních podmínek. Integrovaný 25mm objektiv lze zaostřit ručně a díky němu budou snímky ve volné přírodě ostré a vysoce kontrastní.
HIKMIRCO Lynx Pro LH25 se dobře drží v ruce a byl vyvinut speciálně pro pozorování zvířat.
Integrovaná baterie umožňuje provoz zařízení po dobu 7,5 hodiny (Wi-Fi vypnutá), což je pro běžné každodenní použití zcela dostačující. Díky funkci WIFI můžete sdílet své zážitky s přáteli nebo rodinou, ať už s tabletem, chytrým telefonem nebo PC.
Pokud chcete trochu více výkonu, podívejte se na velkého bratra Lynxe, the HIKMICRO Termokamera OWL OH 35 na.
Loděnice Infiray Xeye E3 Max V2 je náš zasvěcený tip pro vás v tomto odvětví cena-výkon.
| snímková frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Detekční vzdálenost | 1200 m |
| Digitální zoom | 8, 1, 2, 4násobné |
| rozlišení displeje | 1280 × 960 pixelů |
| Typ displeje | LCOS |
| přihláška | Les, pole a les |
| Hmotnost | 300 g |
| základní zvětšení | 2,5-násobný |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 25 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx (oxid vanadičný) |
| Rozteč snímače | 12 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 35 mK (NETD) |
| Zorné pole | 10,5 ° |
| Šířka zorného pole | 19 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1 č.p. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Německo
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chráněno e-mailem]