Náš expert Stephan říká:

Pevné a absolutně robustní zařízení. Dobře padne do ruky a díky velkým tlačítkům se dá ovládat i v rukavicích.
1.699,00 €
vč. DPH. Doprava zdarma
Tento produkt již není dostupný.
Tento produkt má oficiálního nástupce:
Není k dispozici

Pevné a absolutně robustní zařízení. Dobře padne do ruky a díky velkým tlačítkům se dá ovládat i v rukavicích.
Znovu objevte své území s HIKMICRO SOVA OH35.
Aktuálně nejlepší poměr ceny a výkonu termovizní kamery s integrovaným 35mm objektivem.
Pokud hledáte pokročilé technologie v kombinaci s nejlepším zpracováním a dobrou ovladatelností, pak je to ono HIKMICRO SOVA OH 35 odpověď.
V této prémiové třídě získáte více paměti, zvýšený dosah detekce a OLED displej s vysokým rozlišením.
Loděnice HIKMICRO Termovizní kamera OWL OH 35 byla vyvinuta výslovně pro lov a pozorování zvěře, což vám usnadňuje jasnější oslovení zvěře i na velké vzdálenosti. Mnoho funkcí zařízení se volí přímo pomocí horních tlačítek bez nutnosti otevírat hlavní nabídku.
To znamená, že 4. paletu barev lze přepínat pomocí tlačítka a ovládat také funkci zoomu a nahrávání. The HIKMICRO OWL OH 35 má manuální, vnější ostřící kroužek, kterým se obraz přesně zaostřuje. I když pobyt trvá déle, s touto termovizní kamerou máte kompaktní a profesionální termovizní zařízení s integrovanou baterií, která má dostatek energie.
Kamera má také funkci foto a video, takže své postřehy skvěle vyfotíte. Ty lze později snadno odeslat přes WLAN do jiných zařízení, jako jsou PC, tablety nebo smartphony.
Při vlastních testech v okrese jsme měli s tímto kapesním zařízením trvale pozitivní zkušenosti a můžeme jej s čistým svědomím doporučit.
Toto je „malý bratr“ termovizní kamery OWL OH35 HIKMICRO Lynx Pro LH 25, které můžeme také nabídnout.
Loděnice Infiray Xeye E3 Max V2 je náš zasvěcený tip pro vás v tomto odvětví cena-výkon.
| životnost baterie | 5 h |
|---|---|
| snímková frekvence | 50 Hz |
| Detekční vzdálenost | 1250 m |
| Digitální zoom | 2, 4násobný |
| rozlišení displeje | 1024 × 768 pixelů |
| Typ displeje | OLED |
| přihláška | Les, pole a les |
| Hmotnost | 460 g |
| základní zvětšení | 2,5-násobný |
| Identifikační vzdálenost | 260 m |
| dálkoměr (LRF) | Ne |
| Čočka | 35 mm |
| rozlišení snímače | 384 × 288 pixelů |
| Povlak senzoru | VOx MP |
| Rozteč snímače | 17 μm |
| Citlivost snímače | ≤ 35 mK (NETD) |
| Zorné pole | 10,6 ° |
| Šířka zorného pole | 19 m na 100 m |
| vyjímatelná baterie | Ne |
Hangzhou Microimage Software Co., Ltd.
Budova A1 č.p. 299, Qiushi Road, Tonglu Economic Development Zone, Tonglu County, Hangzhou, Zhejiang. PR Čína
Tel .: + 86-571-8607-1609
Web: hikmicrotech.com/en/
E-mail: [chráněno e-mailem] | [chráněno e-mailem]
Huntivity Group GmbH
Lingener Straße 32, 49584 Fürstenau, Německo
Tel.: +49 (0)5901 - 958 71 71
Web: huntivity-group.com
E-mail: [chráněno e-mailem]